To Kapitola 2 (2019)

Druhá kapitola rozhodně nedosahuje kvality kapitoly první. Bill Skarsgard je bez pochyby skvělý herec a jen díky němu se 1. díl stal tak úspěšným, jelikož jeho herectví, převážně v tomhle filmu, nezná mezí. Zde bohužel moc prostoru nedostal a to si myslím je hodně velká škoda. Místo toho na jeho místo dosadily lekačky a dramatickou atmosféru, tvořenou převážně z hudby, kvantity a počítačových animací v podobě různých zombies. Ani jsem jako divák nedostala vysvětlení, co tam tyhle postavy dělají, krom toho, že to byly halucinace hlavních hrdinů. Určitě to ale není film k zahození, má spoustu i kladných stránek, např. kamera, kostýmy, emoce, pocity a samozřejmě herecké obsazení (Jessica Chastain a James McAvoy byl hodně dobrý nápad). Dle mého snímek dosahuje průměrných kvalit, a od hororového favorita roku 2019 jsem čekala něco jiného, či něco více. V hodnocení jsem někde na pomezí 3 a 4*, ale jelikož nejsem fanda sci-fi a zombies, tak jsem se rozhodla pro hodnocení nižší.

Mrtví neumírají (2019)

Vzhledem k tomu, jak úžasné je herecké obsazení, je film sám o sobě jedno velké zklamání. Komedií je tento film tak 5 minut, zbytek je prostě jen obrovská nuda. Všechno dobrý je vidět v traileru. Snad první film, u kterého jsem v kině na chviličku usnula.

Tajná posedlost (2019)

Dobrá psychologie, průměrné drama, minimální příběh, skvělá naháněčka = dostačující podívaná.

Slunovrat (2019)

Tento počin dokážu hodnotit pouze jedním slovem.... "zajímavé"

Noční můry z temnot (2019)

Tohle pro mě bylo opravdu velké překvapení. Sama jsem se divila, jak mě snímek baví. Pěkný adult horor.

Dark - Season 2 (2019) (série)

Teprve až tady mi začala být první série jasnější a přehlednější. Nicméně druhá série dosahuje dle mého názoru stejných hodnot, jako série první. Určitě to má hloubku, která byla maximálně využitá. Skvělá hudba, skvělé prostředí.

Máma (2019)

Jediné, co na tom filmu bylo dobré, byl až samotný závěr. Pomalý rozjezd a chudý děj nedokázal moc udržet mou pozornost, i přesto, že nápad nabízel mnohem víc.

Polaroid (2019)

Škoda jen, že divákovi je zápletka jasná už z názvu filmu.

Úsměvy smutných mužů (2018)

Film, který míří hodně hluboko, a je vhodný k zamyšlení. Nicméně dle mého názoru se zde nabízí trochu víc.

Baby Driver (2017)

Parádní jízda plná hudby, rytmu a akce.