Mladí zabijáci (2018)

U tohodle filmu jsem měla veliký problém se rozhodnout, zda mě to baví, nebo nebaví. Některé pasáže tam byly fakt dobré, a u některých jsem naopak měla pocit, že bych ten film měla co nejdřív vypnout. Místama záživné, místama nudné. Čekala jsem tedy úplně něco jiného, než jsem dostala. Paradní námět na zpracování aktuálního tématu, internetu. ale chyceno za špatný konec.. Proto volím zlatou střední cestu a dávám tři hvězdy.

Hardcore Henry (2015)

U tohodle filmu jsem měla pocit, jako kdybych hrála nějakou hru. Jedna velká nahánečka a střílečka, která nenechá diváka chladným, ale možná toho už bylo místy moc...

Death Note (2017)

Film už nefunguje tak dobře jako seriál, navíc když se jedná o americký remake. Nicméně pointa, námět stejné, ale to zpracování už není tak atraktivní. Postavy mi taky nepřišly ničím zajímavé a do té role jsem je moc neviděla.

Velvet Buzzsaw (2019)

Sice na tom není nic hororového, a jedná se spíše opravdu jen o thriller, ale mně se na to koukalo velice dobře. Je to vizuálně hezky zpracované, dobré herecké obsazení v čele s Jakem Gyllenhaalem, kterému role kritika náramně sluší. Pointa celého filmu velice zajímavá plus nějaké to ponaučení, že krást se prostě nemá. Velmi dobrá práce s kamerou a efekty a příjemné umělecké prostředí.

Příběh koček (2018)

Tenhle animák jsem sledovala jen tak letmo, jelikož nedokázal udržet mou pozornost, a už se mi docela i vykouřilo z hlavy o čem to vlastně bylo.. ale možná jedině dobře. Kočičky mám ráda, to je taky možná ta jediná věc, proč je mé hodnocení trochu nadneseno. Není to nicméně pohádka, kterou bych mohla dále doporučit.

Mimi šéf (2017)

Tohle bylo opravdu divné, až mi z toho námětu zůstal rozum stát.

TY - Série 1 (2018) (série)

Začátek byl fajn a rozjelo se to vcelku dobře, kolem 4 dílu ale má pozornost upadla a vrátila se asi až na poslední 4 díly, které teda byly šílené, ale vybojovaly těch 5 hvězd, které jsem seriálu udělila.

Ruská panenka (2019) (seriál)

Když jsem se dozvěděla, že námět seriálu je o časových smyčkách, řekla jsem si: "super, to musím vidět".. ale nakonec jsem to ani tak vidět nemusela. První tři díly jsou naprosto otravně zdlouhavé, pak se to trochu rozjede tím, že se tam začnou dít nějaké nesrovnalosti, a objeví se postava Alana, která tomu celému také přidala na zajímavosti. Ale celý seriál je jen o jednom a tom samém dokola. Myslím si, že to šlo určitě ještě nějak okořenit.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Druhý díl už je pojat opravdu jako komedie. Žánr horor by zde mohl být naprosto pominut. Jako komedie to funguje skvěle, ale já přišla na horor, a to jsem nedostala. Super zápletka, která nás vrací zpět do prvního dílu a nutí nás si uvědomit, jak to vlastně všechno bylo.