• Fantasy

Vedoucí katedry (2021) (seriál)

Chytra miniserie. Tematicky nam trosku vzdalena, ale velmi zajimavi herci a herecky, skvely pribeh, zabavne dialogy. Prvni dily jsou rozhodne vice komedie, v druhe polovine spise dramedy. Skoda, ze druha rada asi neprijde. Uzili jsme si to.

Než jsem tě poznala (2016)

Romantika jak ma byt. Pribeh predvidatelny nikterak originalni, ale presto dobre provedeny a zabavny. Emilia az neuveritelne okouzlujici a posouvajici film o jednu hvezdu vzhuru. Vid(t)i

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

S velikymi predsudky a nechuti jsem pristoupil ke zkouknuti teto dojne kravy, ale musim rict, ze jsem se dobre bavil. Ze by Dwayne zacal umet hrat? Ja to snad ani nenapisu. Vid(t)i.

Kontakt (1997)

Zajimave sci-fi, inspirativni zapletka i rozuzleni. Cele vas to nuti premyslet, coz mam rad. Hlavni hrdinove jsou presvedcivy vcetne hlavniho"padoucha" i Matthewa jako duchovniho cloveka, musite proste zapomenout na Vlka z Wall Streed a jeho doterne otazky ohledne handjobu. Mozna trosku netradicni sci-fi o kontaktu s jinymi civilizacemi, o to zajimavejsi a mozna cennejsi. Vid(t)i

Protektor (2009)

Predstavitele hlavnich hrdinu byli skveli. Marek jako vzdy zavalel a jeho fistulka jako Emila Vrbaty je neuveritelna, podmaniva. Jinak nic moc. Myslim si, ze vsechno uz jsme videli a to v lepsim. Tesil jsem se hodne a jsem asi trosku zklamany. Urcite ale stoji za videni. Vid(t)i

Proč právě on? (2016)

Rozhodne prekvapeni. Myslel jsem, ze to bude hidne pitomy - to bylo, ale tak nejak zabavne pitomy. Hezci herci, zapletka vic nez predvidatelna, ale bavil jsem se. Franco jako vzdy podmanivy a proste, i kdyz vas stve, tak ho nejde nemit v oblibe. Bavil jsem se a takove komedii slusi 70 %, zaokrouhluji nahoru za prijemne prekvapeni. Pro klidny vecer doporucuji. Vid(t)i

Láska přes internet (1998)

Rozhodne jedna z nejlepsich romantickych komedii, ktera neni uplne pitoma. Zakladni myslenka je sice dosti nepravdepodobna, ale tady jde preci o lasku. Vid(t)i

Akumulátor 1 (1994)

Skvela ceska komedie u ktere se nesmeje pod zavalem gegu ci pitomych padu, spis se smejete te neuveritelne a zaroven uveritelne absurdite. Skoda, ze takovych filmu nemame vic. Krasna prace. Hlavu vzhuru, zit se musi! Vid(t)i.

Ctihodný občan (2009)

Ja se proste bavil. Gerard byl fakt dobrej, mozna trosku pritazene za vlasy, ale atmosfera naslapana a to jsem od takoveho filmu vyzadoval a celkem i dostal. Vid(t)i

Ex Machina (2014)

Kdyz jsem videl plakat, rikal jsem si, ze toto musim videt. Jako vzdy mi to trvalo dost dlouho, ale cekani se vyplatilo. Skvely napad, skvely vizual, skveli herci a predevsim skvela robotka Alicia. Atmosfera byla dobra, ale neco tomu pro me chybelo. Vid(t)i