• Krátkometrážní

For All Mankind - Dokonalé plány (2021) (epizoda)

Parádne rozbehnutá hlavná dejová linka, avšak neustále brzdená politickou korektnosťou. Do očí bijúce kvóty musí bohužiaľ súčasná hollywoodska produkcia spĺňať. Epitóm toho, na čom padá množstvo ambicióznych projektov.

For All Mankind - Tíha (2021) (epizoda)

Fajnová epizódka. Osobné príbehove linky Stevensovcov sa pekne rozbiehajú, teším sa na ďalšie časti.

For All Mankind - Pathfinder (2021) (epizoda)

Úprimne som nečakal, že prvý menší "šok" sa dostavý už pri úvodných titulkoch. V momente ako som videl meno "Andrew Stanton", som si šiel overiť, že či sa skutočne jedná o toho Stantona, ktorý má na svojom režisérskom konte film ako Život chrobáka či Hľadá sa Nemo. Moje overenie sa potvrdilo. Neviem prečo som si to všimol až teraz, okrem tejto režíroval už aj predošlú epizódu... Každopádne sa jedná o pozoruhodnú skutočnosť. Čo sa samotnej epizódy týka, páči sa mi ako sa po dramatickej stránke dej (na Zemi) posúva dopredu. Začínajú tu škrípať aj rasové záležitosti. Osobne si myslím, že by sa epizóda úplne v poriadku zaobišla aj bez toho.

For All Mankind - Riskantní úkol (2021) (epizoda)

Slabšia epizóda, aj keď páči sa mi celkom riešenie aj tých “pozemských” problémov jednotlivých postáv. Gordo a jeho životné pokračovanie ma dosť zaujíma.

For All Mankind - Město na kopci (2019) (epizoda)

Parádne finále prvej série. No a ten Sea Dragon na konci… po dramatickej stránke jeden z najlepších seriálov vôbec.

For All Mankind - Trhlina (2019) (epizoda)

Psychologické aspekty jednotlivých postáv sa tu silným spôsobom odkrývajú... koniec ma nechal v totálnom napätí.