Tenkrát v Hollywoodu (2019) odpad!

Samá zvučná jména, režie Tarantino, hvězdné obsazení, co víc by si divák mohl přát? Snad jen to , aby ho film bavil. Mě nebabavil od samého začátku až do pětiminutového Tarantinovského finále, výsledek nula. Tak děsně nudný film jsem už dlouho neviděl, děsné nudné záběry, samé nicneříkající zbytečné jízdy automobilem, žádný děj. Co to mělo sakra být? A co to vysoké hodnocení? Asi jsem divnej, ale dávám přednost filmům s nižším hodnocením.

Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Po znovuhlédnutí po mnoha letech a po jedničce s velmi mizernou stále se opakující hudbou zvedám hodnococení. Drsný záporák, který mě vadil jen svou pomalou mluvou, dobrý příběh a spousta akce. Samozřejmě se film musí brát s nadhledem, ale i dnes docela pobaví, tak slabé hodnocení si rozhodně nezaslouží.

Delta Force (1986)

V dobách VHS byl tento film naprostá pecka, dnes už jsem to shlédl jen z nostalgie, co mě ovšem nejvíc na filmu vadí, je děsně nehodící se disko hudba, která doprovází celý film včetně honiček.

Lví král (1994)

Velkolepá Dysneyovka, kterou jsem viděl až v pozdějším věku dnes už překonána modernější ještě velkolepější verzí.

Lví král (2019)

Jedna z nekrásnějších animovaných pohádek v novém provedení, která chytne za srdce i dospělé. Nové zpracování se vážně povedlo, i když se mě stará kreslená verze taky stále líbí, tak tahle je mnohem lepší, vylepšená a prodloužená.

Braddock: Ztracen v boji (1988)

Z dnešního pohledu je to spíš už komedie, nezničitelný nesmrtelný Chuck Norris sám zvládne v otevřeném prostoru postřílet spoustu vojáků a nikdo z nich ho netrefí, přesto na tehdejší dobu pěkný akční film a z nostalgie už definitivně naposled jsem to chtěl ještě shlédnout.

Kořist (2019)

Po vizuální a zvukové stránce naprosto skvělý oddechový horůrek se stupňujícím se napětím. u kterého jsem se dokonce sem tam lekl.

Nezvěstní v boji 2: Začátek (1985)

O něco lepší než jednička, ale dnes to vidím jaksi céčkové, v době VHS jsem to žral. Z Nostalgie jsem to musel po letech opět shédnout, ale mnohem lepší je než Braddock je Rambo. Přesto si zkusím ještě připomenout třetí část.

Nezvěstní v boji (1984)

Viděno po mnoha letech z nostalgie znovu mě film téměř nebavil. Chuck Norris docela trapný, ale v době VHS to byla pecka.