Hotel Transylvánie (2012)

3D. Výborný animák pro celou rodinu u kterého jsem se dost nasmál se spoustou odkazů a dobrých hlášek. Draculova dcera Mavis je dost sexy. Havaj - Hava co?

Tenkrát v Americe (1984)

Poslední film Sergia Leoneho v kterém mě nejvíc zaujaly nádherné reálie New Yorku. Strašně natahované scény mě po chvíli začaly nudit a závěr filmu už byl doslova nesnesitelný. Téměř čtyři hodiny jsem tak tak přetrpěl, i když musím uznat že je to mistrovské dílo. Zlaté časy Leonových westernů.

Pološero (2011) (pořad)

UFO. Viděl jsem jen tento díl-setkání s UFO. Ačkoliv sám jsem něco viděl jasně a zřetelně (něco vzlétlo v Brně u Kampusu, stejné jako zde: http://www.stream.cz/uservideo/338305-ufo-zachyceno-pri-rannim-vysilani-bbc ), netvrdím ovšem, že mimozemšťany, tak se o tuto tématiku velice zajímám. S vírou v UFO jsem tak 10% ano a 90% ne. Ovšem při sledování tohoto pořadu jsem měl opravdu dojem, jakobych se díval na spoustu bláznů, kteří si vymýšlí, aby byli v tv. Velmi nevěrohodně zpracováno.

Hořící keř (2013) (TV film)

Smutná minisérie k uctění památky Jana Palacha. Historii je potřeba lidem neustále přimonínat, neboť neustále slýchám a čtu že za komunistů bylo líp, za což bych dal nejraději někomu po hubě. Natočeno jako tv incenace, čili nudně, ale film nezatracuji, má svoje klady i zápory. Po druhém nudném díle snižuji hodnocení, na třetí díl už se dívat nehodlám.

Rebelka (2012)

Úžasná animace pokulhává za slabším příběhem. 3D více do hloubky než ven. Moc pěkné, ale podruhé vidět nemusím, celkem nuda. Škoda. Možná kdyby mě bylo tak 10 let a byl holka, tak bych hodnotil plným počtem. Nebýt spousty lepších animáků, tak naprostá bomba, ale asi jsem už rozmlsanej. Grafické zpracování 100%, příběh 40%

Skála (1996)

Nejlepší akční film s Nicolasem Cageem , který ho proslavil. Zde byl Cage na vrcholu , pak to s ním šlo prudce dolů.

Návrat do divočiny 3D (2011)

Nádherný dokument v němž mě zaujalo víc 3D. Nevím co se mi líbilo víc, zda slůňata nebo orangutani, ale obojí je moc pěkné.

Metallica: Quebec Magnetic (2012) (koncert)

Metallika mě opět potěšila s výborným našlapaným BluRay v DTS. Křišťálově čistý zvuk, vynikající obraz se spoustou kamer, výborná choreografie, vynikající setlist, koncert naprostá bomba. To snad musí potěšit i ty, co nejsou fanoušky Metalliky. Opět sto bodou.