Hrdost a sláva (2008)

Dost nudná a nezáživná krimi s Colinem Farrellem v roli zkaženého policisty a mnou nenáviděným Jonem Voightem, jehož herecké kvality opravdu nemusím. Málo akce, spousta keců a napětí téměř žádné. Spousta nesympatických herců.

Elitní jednotka (2007)

Nebýt roztřesené kamery tak v hodnocení přidal. Drsný příběh zkorumpované policie točený takřka dokumentární formou z nebezpečných slumů Ria sice zaujme, ale čekal jsem asi něco víc. Dost amatérsky natočené, kamera lítá z jedné postavy na druhou, nedá se na to dívat.

Expresní zásilka (2012)

Adrenalinová prostoduchá oddechovka pro milovníky kol s nesympatickým policajtem. Primitivní film, který díky výborné kameře se dá skousnout.

Město (2010)

Hodně předvídatelná krimi s Ben Affleckem v roli polepšujícího se kriminálníka zamilovaného do svědkyně. Až na pár zajímavých momentů vcelku nuda.

Indický šátek (1963)

Na tento film vysílaný v několikrát v tv jsem se vždy těšíl, ale o čem to přesně bylo už si dnes nevzpomínám, jen na název.

Fitzcarraldo (1982)

Už si na to moc nevzpomínám, ale tehdy se mi to líbilo, jako ostatně většina filmů s tímto hercem.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Po akční brutální čtyřce dost velké zklamání působící jako studená sprcha. Hodně stupidní dialogy, celý film se odehrává ve vylidněném městečku na policejní stanici. Možná jsem si už na tu debilitu zvykl, proto dávám dvě , jinak bych hodnotil odpad.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Tento díl i přes slabé hodnocení se mi z dosavadní série líbil nejvíc, ale ruku na srdce, je to děsná ptákovina.

Patrola (2012)

Hodně dobrý film o tvrdé práci dvou sympatických poctivých nezkorumpovaných policistech natočený otravnou roztěkanou kamerou s naprosto předvídatelným koncem v téměř realistickém podání. Takových filmů už bylo. Spočítal už někdo, kolikrát se ve filmu řekne slovo fuck?

Nic nás nerozdělí (2012)

První půlhodina velmi působivá a dobře natočená, zbytek už je jen doják o šťastném shledání členů rodiny, kterou rozdělila tsunami. Silný drsný a realisticky natočený film podle skutečné události.