Na prahu války (2019)

Proc je to tak dlouha, o hodinu kratsi a zazitek by byl stejny... ten mix nemciny a anglictiny jsem nepochopila.

Nepřátelé (2017)

Proste Bale, umi. Atmosfera pekna, fakt se na to hezky koukalo, Jen mi to prislo hrozne pritazeny za vlasy

Lovec draků (2007)

Když to je těžký, já četla knihu, která byla krásná a o dost drsnější než film, takže bohužel film stíhá osud všech zfilmovaných romanů, kdy Vám chybí velká část knihy. Ocenuju, že Afgánci spolu nemluví anglicky, jak bývá u amerických filmu zvykem.

Říše slunce (1987)

13letej Ballhraje tu nejvyšší ligu...

Mafiáni (1990)

Takovej chlapskej film, co asi moc žen neocení. Hrozně dlouhý a fakt mě to nebavilo.

Nebeské dny (1978)

Možná před 20 lety bych hodnotila jinak, ale s odstupem času mi ta obyčejnost příběhu a kamera a celková Malickova poezie tolik nebrala.  .... Ve své době to asi bylo jiný kafe.

Bestie bez vlasti (2015)

Caryho camera, ta dlouhá scéna tocena na jeden záběr... Ty detaily, co připomínají Malička... Tohle je ten Cary, kterýho máma ráda....

Maniak (2018) (seriál)

Mám ráda Caryho, většinu věcí jsem pobrala, co mi asi chtěl příběhem říct, ale ta forma mi prostě někdy neseděla, ty 80tkovy léta za me byly zbytečný, předplacený, v jednoduchosti je krása

Maniak - Jezero mraků (2018) (epizoda)

To je strašnej bizar. Tohle mi trochu pripominalo Večný svit neposkvrněné mysli, jak se snaží jeden ochranit toho druhého v jiné realitě. ...

Admirál (2015)

Jako holandskej film , smekam. Ma to svoje mouchy, ale rozhodne za videni stoji. Film, po jehoz shlednuti si dalsi pulhodinu ctu skutecna fakta na wikipedii, to mam fakt rada.