College Road Trip (2008) odpad!

Totální peachovina. Nejhorší věc co jsem s Lawrencem viděl a to ho mám docela rád

Černý kotel (1985)

Tuhle Disneovku mám hodně rád, proto jsem měl radost, že ji konečně vydali. Jinak jak už někdo podotknul, tak je to adaptace fantasy pentalogie Kroniky Prydainu od Lloyda Alexandra(osobně moje nejoblíbenější knihy, když jsem byl menší). Adaptace je to sice hodně volná, ale i tak poděšila. P.S.: Podobnost s Pánem Prstenů už je v předloze, takže filmu bych jí nevyčítal

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kultovka co dodat, ale bez Rimmsíka to opravdu nebylo ono, ještě že se vrátil. :-D 1.řada/**** 2.řada/**** 3.řada/***** 4.řada/***** 5.řada/***** 6.řada/**** 7.řada/*** 8.řada/****(objektivně za ***, ale za návrat Rimmera mezi hlavní postavy přihazuji ještě jednu) !!!! Arnold J. Rimmer je největší hrdina v galaxii !!!!

District 9 (2009)

Ženiální!!!! Fenomenální!!!! i po třetím shlédnutí baví. To bude asi láska. :-D P.S. : Christopher Johnson je nejsympatičtější filmový (pozor ne seriálový) mimozemšťan po E.T.em.

Dračí doupě (2000) odpad!

Sice je to odpad, ale zároveň moje velké guilty pleasure P.S.:Slovenský název je geniální :-D

Fairy Tail (2009) (seriál)

Já seriál beru spíše jako, jak už tu bylo řečeno, takový slabší hybrid mezi One Piecem a jinými šóneny. První dva story arky jsou opravdu slabé, pak se to postupně rozjíždí. Navíc seriálu sice dost oproti manze ubližuje cenzura(hlavně krve), nadruhou stranu většinu toho získává zpátky díky výbornému soundtracku. Takanashi se zde opravdu překonává. Daybreak arc: 2/5 Lullaby arc: 2/5 Galuna island arc: 3/5 Phantom lord arc: 4/5 Loke arc: 3/5 Tower of Heaven arc: 4/5 Fighting festival arc: 5/5 Oración Seis arc: 3/5 Edolas arc: 5/5 Tenroujima arc: 4/5 X791 arc: 3/5 OST: 5/5 Nejoblíbenější postavy: Gajeel, Erza, Pantherlily Nejlepší OST track: Jaaku no Tsuchioto, Hagane no Hakunetsusen, Sannin no Dragonslayer, Erza vs Erza, Main theme Děkuji uživateli Onemanga, díky kterému jsem si vzpoměl, že jsem zapoměl napsat Oblíbené skladby z OST

Farscape (1999) (seriál)

Jeden z mých top sci-fi seriálů (i když přiznávám, že chvílema je to hrozná úchylárna :-D) Sympatické postavy(hlavně Scorpík a D´Argo), zajímavý děj(i když se začně rozjíždět až v 3/3 první řady) 1.řada/*** 2.řada/**** 3.řada/***** 4.řada/****

Farscape: Mírová operace (2004) (TV film)

Rozhodně horší než samotný seriál to určitě(rozhodně to nemá na vynikající 3.řadu), jenže ono taky narvat tolik děje do tří hodin asi ani líp nešlo.Konec dobrý, ale !!!SPOILER!!! že mi tvůrci zabili D´Arga jim neodpustím. !!!SPOILER!!!