Chuck (2007) (seriál)

1.řada *** 2.řada ***** 3.řada ****

Ledově ostří (2007)

Spolu s Bratry z donucení asi nejzábavnější film s Ferrelem v hlavní roli. Nejvíc, ale vládnou záporáci Arnett a Poehler, který jsou snad ještě úchynější než hlavní pár a to je co říct. Jo a ještě bych zapoměl Chazz Michael Michaels je krasobruslař :-D

Fate/stay night (2006) (seriál)

Po přečtení předlohy jsem se rozhodl napsat komentář. Takže hned ze začátku musím říct, že z předlohy mám Fate route rád nejméně ( a aby se fanoušci Saber nenaštvali, tak kvůli ní to není, je to kvůli přiběhové lince, která je hrozně jednoduchá a naivní* a taky tomu, že tady je Shiró hrozně dobráckej, že mi už chvílema lez na nervy, naštěstí v předloze se v dalších dvou routech mění a tam mi už byl i docela sympatický). Fate route tvoří asi 80 % dějové linky seriálu + jsou do ní nastrkány prvky z Unlimited Blade Works (některé docela dobře, ale většina takovým způsobem, že mě to docela štvalo, hlavně jak hloupě je tam nastrčena dějová linka ve škole s Rin, Shirem a Rider, a pár drobků z Heaven´s Feel (Caster arc je kombinací jedné z dějových linek z UBW a HF). Ale abych jenom nenadával, tak romantická linka funguje dobře (naštvalo mě, že většina věcí okolo Saber prozrazena není, přitom v předloze je SPOILER!!! třeba to proč Saber jako jediný služebník nemůže přejít do duchovní formy a Shiró za to fakt nemůže ), souboje jsou zpracováný výborně, hlavně ty kontaktní. P.S. s čím se na konci souboje s Bersekerem vytáhne Archer je sice pěkná scéna, ale s ohledem na předlohu to Archera docela degraduje, protože tam si poradil i bez toho Nejoblíbenější postavy: Rin(nechápu co všichni vidí na Saber), Archer (jeho charakter vypluje na povrch až v UBW) a Lancer (totéž co Archie) Pokud bych nečetl předlohu bylo by to těch 8/10, jenže sem jí četl takže prostě na víc než 6/10 to dát nemůžu.

Fullmetal Panic! - Wari to hima na sentaičó no ičiniči (2006) (epizoda)

Sice mám taky radši Chidori než Tessu, to ale nic nemění že má Tessa vysoký faktor roztomilosti (někdy bohužel až moc ). Navíc Sagara zase v závěru "zabodoval". P.S. : Stejně u me vede scéna Kalinin vaří Boršč :-) a za tu scénu to dávám na 4* P.S. 2: O Tessine prádélku se ani zmiňovat nebudu :-)

Gintama (2006) (seriál)

S každým dílem mě seriál baví víc a víc, i když každý díl není zrovna posvícení. Většina dílů je, ale hodně zábavná a konečně je tu nějaký šónen nad 100 dílů, který není, tak uměle natahovaný jako Bleach a Naruto (tady je snad jedinná vyjímka One Piece). 8/10

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Příjemný odpočinkový seriál, který kříží klasické schéma maloměstského seriálu se sci-fi a dalšími žánry. Takže pokud si chci jenom odpočinout a nechce se mi moc přemýšlet, je tento seriál výborná volba. Navíc je to pro mě spolu s Battlestar Galacticou asi nejlepší seriál od Sci-fi. Nejoblíbenější postavy: šerif Carter, Fargo, Jo a S.A.R.A.H. 1.řada *** a půl 2.řada ***** 3.řada ****

Noc v muzeu (2006)

Totální trotlovina, kterou zachraňují výborní figurkovští říman Steve Coogan a kovboj Owen Wilson, jinak nic moc.