Iron Man 3 (2013)

přes prázdniny makám na místním příměstském atletickém táboře. konkrétně v pozici COACH. denní harmonogram je následující: děti dorazí před osmou hodinou a dají si věci do šatny, pak si chvíli mohou hrát. následují dvě kola klusu, protažení, rozcvička, a dvě rovinky. pak se jdem napít. dneska byl pátek takže byla závěrečná olympiáda. děti skákaly do výšky a pak do dálky. pak se šlo na oběd, byly řízky. po obědě se děcka dívaly na film a já taky. dávám pět hvězd páč konečně chvíli držely hubu. po filmu odběhli šedesátku a čtvrtku a přišli si pro ně rodiče.

Fargo (2014) (seriál)

Co mě na tom sralo, že každá série měla jednu postavu ženského pohlaví, u které jsem čekal 10 epizod aby zemřela, většinou se tak nepřihodilo. Jinak hustý.

Fargo - Season 3 (2017) (série)

Na mě až moc filozofický, docela složitý. Je to sice gengstrská lahůdka, herecké výkony byly taky hodně silné, ale nechytlo mě to jak první dvě. Možná taky proto že mi nejely titulky.

Fargo - Season 2 (2015) (série)

Nebylo to o moc horší než jednička, každopádně tomu něco oproti první sérii chybělo.

Fargo - Season 1 (2014) (série)

Strop. Thornton neskutečný, fantastický feel, soundtrack.

Klub sráčů (2000)

Mnohými (většinou) odsuzované veledílo, k jehož pochopení je potřeba nemalá kopa sarkastického pochopení nebo mentální disability. Nicméně já si troufám říct, že málokdy se sejde tolik legendárních hlášek na takovém malém prostoru. V mnohých jistě vyvolá pocit rozhořčení, což by se dalo pochopit, jenže je jasné, že takové herecké výkony muselo vyvolat nemalé úsilí. Dal bych + hvězdu za soundtrack, který označuji za bezchybný.

Narcos (2015) (seriál)

Nemám co bych vytkl, atmosféra, příběh, herci, soundtrack, vše až 100%. Člověk se nenudí, prostředí zločinu a drog výborné, Wagner Moura téže výborný, prostě záležitost u které se vychutnává každý díl. Jeden ze seriálů, který opravdu pohltí. Retrospektivní flashbacky krásně zapadají. Mistrovsky zvládnuto převyprávění příběhu této rozporuplné osobnosti. Pablo je frajer.

Hurá na Francii (2013)

Film jsem zvolil při ospalé noční slabosti, což se z první poloviny příběhu (nadějný začátek, vtipné hlášky, námět připomínající Borata smýklého s terorismem, herci dementi,...) zdálo být jako vhodná volba, nicméně přišla pasivní pasáž (nečekané odbočení od děje, nudné natahování), která s sebou ještě navíc přinesla trochu trapné hlášky, a černého humoru ubývalo. Nápad dobrý, nicméně zpracování tomu ubralo šťávu, francouzská pasáž byla opravdu uspávající, a tudíž jsem měl radost když hlavní představitel zemřel a já mohl jít spát.