k4n9ur

Filmový sběratel

<< předchozí 1 2
    • 8.2.2019  12:29
    Brexit (TV film) (2019)

Nestačí že otom poslouchám roky dnes a denně kde můžu, ještě se budu koukat na celovečerní film? Ta Británie je na ten Brexit fakt asi úchylná. Ať už jsou do prdele a nemluvěj o tom pořád jenom. Čumáci. Britain, piss off! #PISSOFFXIT

• 28.1.2019  13:06

Co je to za křiváckej film? To je ve formátu pro V. Klause mladšího?

• 18.1.2019  11:49
    Rodinné případy (TV seriál) (2019)

Co to je? Že by další generace “herců”? Snad i Jaromír Soukup by byl lepší než tohle.

• 23.12.2018  16:55
    Kotva u přívozu (TV film) (1980)

Komu odpad - ne komunální ale komunistickej.

• 12.10.2018  19:31
    Babovřesky (2013)

No určitě.

• 21.9.2018  14:27
    Bent (2018)

Přestože jsem moc nechápal o co jde - 60% tři a půl hvězdy.

• 19.9.2018  14:55
    Dáma a Král (TV seriál) (2017)

Trapný jak boty! A o ksichtech nemluvě.

• 19.5.2018  23:10
    Mamma Mia! (2008)

Tak blbá blbost že mi to připomíná Troškovy filmy. Babotřesky po anglánsko-americku. Jedna * za prostředí a * napůl za obsazení napůl za hudbu, která už mě taky vlastně moc nebaví. A obsazením snad jen pánská část, ta dámská kromě Meryl 😝. Prostě hovadina 😀

• 10.2.2018  01:13
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Nechápu proč nám Nova servíruje pořád dokola tuhletu kravinu s nesympatickými herci.

• 1.2.2018  21:17
    Doktor Martin (TV seriál) (2004)

Myslel jsem že něco tak děsnýho uměj jenom Češi, ne, když se do toho pustí angláni - dokážou nás odpadem docela napodobit. Hlavní hrdina je přímo odporný nesympaťák.

• 8.10.2017  13:35

2 hvězdy pouze za příběh z knihy, leč mdlý a neoriginální, ale pořád bavil víc než nudící se hrdinka A.Adams, tuhle část si mohli odpustit ale potřebovali to něčím nastavit, no asi jim to dost lidí sežralo ale já ne, nějakou paralelu, nebo souvislost jsem neviděl, tak mě to přišlo tak nějak zbytečný. Tudíž moje hodnocení: polovina filmu - polovina hvězd, tedy 2,5 zkrouhnuto na 2, víc ne. Tolik na vysvětlenou. Pozitivum: Na samym začátku filmu jsem se i zasmál a to to neni komedie.

• 21.8.2017  14:35
    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)

Jak se můžete lidem tak vysmívat a hrát si na reality show když dobře víme nebo aspoň já a vy víte, že je to jenom trapný divadlo???? Tohle snad nemyslíte vážně. Každej neni tak blbej aby na to naletěl, že to jsou neherci (a to v opravdu velkym stylu) to neznamená že je to reality. Možná je to reality o tom jak se lidská odpadní hmota snaží "hrát". Od toho máte ale jiný pořad (vy víte jakej) a to už je fakt silný kafe i na vás!!!

• 26.7.2017  12:51
    Drazí sousedé (TV seriál) (2016)

Tomuhle se řiká televizní humáč na prázdniny.

• 25.5.2017  11:12
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Proč!

• 24.3.2017  19:14

Bláznivá ale dobře propracovaná (včetně hudby) solidní a zábavná komedie se skvělými herci a jejich výkony.

• 18.3.2017  13:25
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Nechápu jak se na tyhle bezduché kraviny může někdo dívat. To je fakt to poslední na co bych přepnul.

• 18.3.2017  13:22

Nova tento film ponižuje (jak je zvyklá) tím, že filmem zaplácává noční a raní vysílání. Ať si to zaplácává svými vlastními pořady nebo přihlouplými kriminálkami. Navíc věřím že by ho lidé viděli radši, než stokrát omývané americké komedie apod.

• 2.10.2016  13:09

Ilja měl zůstat u hudebních klipů a nebo měl radši vytvořit rovnou hru.

• 8.8.2016  20:29
    2Bobule (2009)

Odpad patří kam? Do odpadkového koše. Ne do televize!!

• 2.8.2016  17:50
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Prázdninová sračka. A lepší už to nebude. Kdyby jste vysílali teleshoping vyjde to lépe.

• 2.8.2016  17:47
    Kolotoč v kuchyni (TV pořad) (2016)

To je síla. Barrandov by se měl trochu krotit. Jak můžou dát nějakého slušně řečeno silného albína a nechat ho hodnotit jídlo? To už je trochu moc.

• 29.7.2016  14:58
    Záchranáři (TV seriál) (2003)

To je hrůza! Co to je? Kde našli ty ksichty? V horách? Přehlídka héblů a ještě k tomu se šušněmi mě fakt nebere! Snaží se o německý shit? Hrůza děs. Úplné dno! Hlouběji klousnout nejde! K (s odpuštěním) blití!

• 4.6.2016  20:18

Film se líbil, ačkoli mi pár věcí nebylo jasných a možná to bylo trochu šitý horkou jehlou, dabing tomu nepomohl, ale jinak dobrý...

• 18.5.2016  00:09
    Rozsudek (TV seriál) (2014)

Jako groteska dobrý !

• 8.5.2016  21:00
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Hrůza děs. Hlavní role - detektiv - těžký amatér. Připomíná mi to když si hrají malí kluci na nějakýho akčního nebo zkrátka filmového hrdinu. Ta brejlatá čarodejnice je zase strašně ohavná.

• 26.4.2016  14:07
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Co to do pr**** je? Nějaká soutěž v mluvení? To se snad někdo zbláznil? Já taky mluvim nesmysly, podivejte se na mě jak mi to mluví. Umim mluvit, řeknu všechno, řeknu hodně, musim to říct, dneska je tam hnusně, v televizi nic nejde, co je to venku za rány? Asi bouřka. Mam žízeň, co budu dělat? Ještě budu mluvit, i když vlastně píšu, furt musim pořád prostě nemužu přestat, vidite taky to umim, dejte mi někdo hvězdičky, můžu natočit seriál, nashledanou, mějte se. Konec

• 6.3.2016  20:55
    Na vodě (TV seriál) (2016)

Je to smutný jak dopadla tv Nova.. Upřímnou soustrast. Na světě je takových filmů a takových seriálů, oni musejí šetřit a vařit z vody a pak to dopadá jak to dopadá. Pane Kaisere a pane Soboto, nic si z toho nedělejte, já Vám to zapomenu, já sem vás tam neviděl. To byli asi nějaký jiní herci, nějaký dvojníci.

• 6.3.2016  16:27
    Hříchy pro pátera Knoxe (TV seriál) (1992)

Dovolím si odporovat Tosimovi, tvrdit že Adamovská umí zpívat je jako tvrdit že Zeman umí abstinovat. Nebýt jejího "zpěvu" jinak by se na to dalo i koukat, ale je tam prostě každou chvilku a bolej mě z toho uši. Tady je fakt na facku s odpuštěnim.

• 16.1.2016  22:12

Příjemný odpočinkový film s pěknou biliárovou exhibicí.

• 12.1.2016  15:48
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Nechápu. Břídkej homointelektuální humor neni nic pro mě. Ale jinak nehodnotím protože vidím občas tak akorát úryvek, ale stačí mi to.

<< předchozí 1 2