k4n9ur

Filmový sběratel

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.5.2020  22:43
    Ta druhá (2020)

Ach to je strašný. 24 minut do konce a já už to snad ani nedokoukám.

• 21.4.2020  13:41

Nějak mě to neudrželo pozornýho, film se rozjel teprve ve 3/4 filmu mám ten pocit. Pak to ušlo.

• 1.4.2020  19:39
    Stop (TV film) (2007)

Co? Proč? Vim že to byl televizní film ale kvalitou vypadal jako o deset let starší a navíc se na to nedá koukat.

• 1.4.2020  17:19
    Prohnilí policajti (2007)

Natočil bych lepší film.

• 13.3.2020  17:17

Slušné a důstojné za 3***.

• 24.2.2020  21:22
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Co to je? Proč? Za co?

• 21.2.2020  19:58
    Serafino (1969)

Obyčejná komedie alá Kurvahoši po italsku. Rozhodně hezčí prostředí italského venkova i když vzhledem k době ještě chudší. Adriano, ženy, sýr a víno.

• 15.2.2020  17:50
    Osvícení (1980)

70% Viděno poprvé v životě. Na dnešní dobu pořád dostatečný, Hitchcock už je pro mě moc starý a nudný, tohle už je akorát. Dneska už je to zase úplně někde jinde. Atmosféra a scénář pěkný, místy nedotažené a místy nejasné ale celkově to sedlo. Mám radši spíš thriller než horor, nebo když horor tak lehčí - bez brutality, krve, přehnaností. Klidně i lehce psychologický, nejlépe mysteriózní. Tohle mi sedlo v pohodě. Trochu natáhlé.90-105 minut by mi stačilo. Těch 146 minut už bych asi nepobral. Herečka ohavná, zubatá, někdy s trochu divnými pohyby, ale nakonec to filmu tak nějak sedlo, a výkony byly samozřejmě hodně dobrý a to všech, i ten kluk se mi tam líbil. Hudba a střih skvělý. Co jsem moc nepochopil je, ten konec, jakto že tam dělal správce už ve 20. letech?

• 8.2.2020  16:16
    Něžnost (2011)

Tohle neni komedie! Spíše romantické drama. Mělo by se to nějak rozlišovat, případně dát alespoň tu “komedii” až na konec. Ach kde jsou ty doby kdy komedie ješte znamenala smát se a když už bylo něco k breku tak to bylo od smíchu. I tragikomedie byly pořád komedie. V komediích hráli komici a komediální herci a jenom jste se na ně podívali, už jste se smáli. Pravý význam komedie je definitivně pohřben..odpočívej v pokoji.

• 20.1.2020  18:22
    Alex a Emma (2003)

Hrozný film a dabing Langmajera je opravdu k blití.

• 18.1.2020  16:13

První povídka ** Druhá povídka **** Třetí povídka *** a půl

• 13.1.2020  17:52
    Kořist (2019)

Naprosto souhlasím s kolegou Helljahve. Tolik nesmyslností a blbostí v jendom filmu sráží moje hodnocení o hvězdu. Koho by napadlo v žraloky zatopeném čemsi (podzemí, kanále) sedět a probírat rodinné záležitosti. Navíc kdo by tam v hurikánu vůbec lezl. Nesympatické a škaredé herce ani nepočítám. Jinak by film ušel.

• 3.1.2020  17:19
    Sen o krásné panně (TV film) (1995)

To že je pohádka? Asi pro chudé. Škoda některých herců na takový film.

• 11.12.2019  12:27

Kurt tomu dává šťávu. Nechal jsem se unést a místo původních *** jsem dal zasloužených ****. A rád se podívám na pokračování. Škoda že To nemá dabing, na Vánoce by se na to pěkně koukalo.

• 12.11.2019  20:48
    Král (2019)

Zatim jsem neměl tu čest ale trochu dost mě odrazuje že obrázek vypadá jako obal CD nějakýho rapovýho zpěváka, historie vypadala jinak než tak jak si to představují dneska, natož lidi. Už z pohledu před deseti nebo dvaceti lety by to vypadalo o dost méně moderně a jinak, natož z doby krále klacka. Nemůžeme přece měnit pohled na historii s každou dobou a uzpůsobovat ji tomu. I když to je tak u historických filmů a natočit to zcela autenticky asi není úplně možné, ale tohle se mi zdá už ujetý. A z toho důvodu se bojim že takovýho rázu bude celý film.

• 5.11.2019  20:36
    Krejzovi (TV seriál) (2018)

Někde jsem četl že komedie má být vtipná, zábavná, humorná. Asi nějakej bulvární plátek. Dobrej odpad! Ani JS by se nemusel stydět.

• 4.11.2019  16:38

3,5*

• 3.11.2019  12:19

Osobně bych změnil scénář a to ve stylu “osud je nevyhnutelný” a to tak že když stařce vezou v autě aby letadlo havarovalo právě kvůli tomu že mu stařec s autem vjede do dráhy, takže by se nakonec stalo to co se má stát a děda by tomu ještě vlastně paradoxně pomohl. Tak jsem si myslel že to bude, ale asi by to nebylo úplně realizovatelný, protože letadlo mělo vybouchnout či co a ještě někde nad domem pána.

• 24.10.2019  17:57
    Will a Grace (TV seriál) (1998)

Jediná sympatická mi v seriálu je D. Messing, jinak tyhle teploušský sitcomy nesnášim a nesnášim Lumíra (V)Olšovskýho. Ten jeho elegantně teploušskej hlas. Slyšim ho ještě teď. Takže se na tohle absolutně nemůžu koukat. Škoda.

• 23.10.2019  16:54

I kdyby to bylo dobrý, je to tak uuuutahaný že je to pěkná nuda. Je to sice hlavně krimi a drama takže tu akci nemůžu čekat tak moc, ale tady je všechno moc pomalý. Pomalu se mluví, chodí, jí, a kdyby to dávali do filmů, tak i chodí na záchod. Hodina a třičtvrtě by na tohle bohatě stačilo. Od filmu jsem si sliboval aspoň Něco. Tohle mě tak otrávilo.

• 13.10.2019  23:33

Film mohl být klidně o 20 minut kratší. Ze žánrů bych asi vyjmul ten “thriller”, ale budiž. V oněch 70. letech by to bylo pouze drama a nanejvýš krimi, ale možná naštěstí už to dneska máme konkrétnější. Nicméně žádné vraždy tam nečekejte, snad jednu. Takže je film i pro slabší povahy, ale zase lepší než krvák.

• 1.10.2019  00:04
    Vražedná přání (2017)

Odporný uječený film a dabing stejně tak.

• 21.9.2019  12:22

Dlouho mě nic tak neuspávalo a nemrazilo, bohužel ale ne tak jak by si tvůrci přáli, ale tim arktickym prostředim. Tohle bych očekával od přírodopisnýho dokumentu z těhle končin, tam by to stačilo. Nicméně jestli se tam v druhé polovině něco rozjelo, tak už beze mě.

• 12.9.2019  01:00
    Mroží muž (2014)

Tohle prostě jinak než Odpad! nejde. Vlastně myslim že pro takovej odpadní film je to i lichotka, on má bejt odpadní, on takovej chce bejt. Okrad mě o 10 minut života, to mi stačí a jemu musí taky.

• 10.9.2019  13:25
    Interview Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Mimochodem, Soukup chtěl spustit nový pořad, Ego Jaromíra Soukupa ale nesehnal tak velké natáčecí prostory.

• 10.9.2019  13:21
    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)

NinonL: 🤭😂

• 10.9.2019  13:13
    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)

Pořadu něco chybí, třeba trochu osvěžení, co tak Duo Jamaha?

• 7.9.2019  23:47

Zvláštní, hodně. Ale zabavilo. Asi tak.

• 6.9.2019  00:20

Tak trochu psí Cesta do Ameriky.

• 18.8.2019  20:33

3,5* mám ten film rád.