• Krátkometrážní

Hyde Park (2010) (pořad)

Koncepčně velmi povedený typ pořadu, který funkčně pracuje s různými komunikačními médii, se navíc zabývá zajímavými a často velmi aktuálními tématy z různých kulturně-společenských prostředí. Když na Hyde park narazím při přepínání kanálů před usnutím, tak mě zaručeně probudí a rozpumpuje mi mozek k práci. Hosté jsou občas lepší, občas horší, ale celkově si tento publicistický pořad drží velmi vysoký standard. 85%

Chceš mě, chci tě (2009)

Co napsat. Prostě normální romantická americká komedie. Ale pár vtipů se fakt povedlo.

Chirurgové (2005) (seriál)

Jeden čas jsem to sledoval na Primě. Je to překvapivě kvalitní a domakanej seriál, a když se do něj zažerete, těžko se opouští. Hned po Scrubs nejlepší seriál z nemocničního prostředí. Navíc Ellen Pompeo a Katherine Heigl jsou moc pěkný herečky, i díky nim se na to dobře kouká :)

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Neokoukanej a vtipnej seriál. Po většinu dílů si drží vysokej standard, hlavní herečka je správně ujetá a vůbec celý je to povedený. Top hraje samozřejmě sluha Niles.

Chytrá holka (2000)

Začátek byl úžasnej. Na konci to šlo fakt do kytek, protože to začalo bejt stejný, jak typická trapná romantická komedie, ale celkově se mi to líbilo, takže dám čtyry. W00t.

I BBC se utne (2009) (pořad)

Zábavný pořad s bohužel dost narychlo udělanými titulky, které přesně nesedí. Sice to moc nevadí, páč tam není žádná vyloženě zákeřná angličtina, ale může to mást. Jinak většina přeřeků/úrazů je celkem vtipná, takže pokud víte, do čeho jdete, budete se bavit. Vysílá ČT2.

Ice Egg (2002)

Kéž bych uměl takhle animovat. A ty kecy sou k tomu dost dobrý.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Sakra moc těžký je hodnotit tento počin. Asi od půlky filmu až do konce mi znělo v hlavě "nevyužitý potenciál, nevyužítý potenciál, nevyužitý potenciál, ..." a nemohl jsem se toho zbavit. Námět byl fajn, ale prostě do fakt dobrýho filmu tomu chybělo dost. Ani Heath mě nějak neuchvátil a jak Johnny, tak Colin ho hravě překonali. Příběh taky nebyl nijak kulervoucí a o osud Valentiny jsem se nijak moc nezajímal. Charaktery totiž nebyly moc hezky vykreslený, takový jakoby plochý a nudný. Trochu vynikal Ďábel a Trpaslík, ale hlavní postavy byly poměrně slabý. Na to, jakej měl tenhle film hype, se žádnej zázrak nekonal. Jako poslední Heathův film si budu pamatovat Temnýho rytíře a Imaginárium nechám zmizet z hlouby mé mysli...

Interstellar (2014)

Interstellar mě zasáhnul. Už dlouho ve mně nezanechal žádnej film takhle silnej dojem a nedonutil mě přemýšlet o světě a o tom, jak to tady vlastně funguje. Asi třikrát se mi při něm stalo, že jsem se zabořil do sedačky a skoro nábožně vnímal postavy, bál se o ně a nechal se absolutně pohltit dějem. Přestože mi není nikdo z hlavních herců nikdy dříve vyloženě nepřirostl k srdci, u tohoto promítání jsem nemohl neobdivovat. Věřím, že to je i z velké části Nolanova práce, že to zahráli tak přesvědčivě. Z počátku jsem ještě o výjimečnosti filmu přesvědčen nebyl, ale potom, co se raketa vzdálila od Země jsem věděl, že sleduju něco brilantního. Zvuk na chvíli zmizel (doslova) a zůstal jen úžas a potřeba zjistit, co se se všemi stane. Netvrdím, že je to film pro všechny, ale pokud mu povolíte, aby se vám dostal od kůži, budete nadšeni. 95%