BluT

okres Praha

1 4 5 6 7 8 9 10 12 18 23
    • 5.8.2011  19:12
    Náš vůdce (2008)

~~~~~ Přestože jsem věděl, že bude film v něčem unikátní, nečekal jsem, že mě zasáhne tolik. Skvěle promyšlené, drsné a kousavé drama, které vás donutí se zamyslet. ~~~~~~ Die Welle! 90%

• 5.8.2011  15:06

Nevim, jestli jsem se na to koukal ve špatnou chvíli, ale už po deseti minutách mě to vůbec nebavilo. Tak jsem tomu dal ještě půl hoďky a nakonec jsem to vypnul. Naprosto nechutnej střih v akčních scénách divákovi absolutně znemožňuje rozpoznat to, co a proč se vlastně děje. Všechno je rozmazaný a rádoby drsný, ale zážitek to jenom kazí. Když jsem po parádním Casinu Royale čekal něco podobnýho, tak jsem se hodně přepočítal. Navíc ani příběh mě absolutně nebavil a přestože jsem si na Craiga jako na Bonda zvyknul, tak mě tady nevím proč celkem odpuzoval. Možná tomu dám ještě někdy šanci, ale zatím je to tak max na 30%... edit: jen takovej dodatek; dokonce si myslim, že Craig je výbornej Bond, ale prostě ne v tomhle filmu.

• 5.8.2011  01:42

Film pro mě byl jedno velké příjemné překvapení. Z hodnocení, jež se povalují tady na csfd jsem čekal vykrádačku bez nápadu a průměrnou zábavu (film jsem chtěl vidět hlavně kvůli hudbě Panic! At The Disco, které tam ale nakonec moc nebylo), ale film je příjemně svěží, rychle ubíhá a když se začnete trošku nudit, tak se můžete alespoň koukat na sexy Megan Fox. 70%

• 30.7.2011  00:14
    Eva (2005)

První a druhý dvouminutový kraťas se mi silně líbil, pak jak si hrála s kočkou, už byla trochu nuda. Celkově ale originálně natočené lehce erotické dílko.

• 10.7.2011  21:49

Docela se stydim, že jsem to dokoukal, ale byl jsem u prarodičů a FAKT nebylo co dělat.

• 30.6.2011  18:56

Jeden z nejvtipnějších kraťasů, co jsem kdy viděl!

• 30.6.2011  18:31

Omg, tohle fakt může vzniknout jenom v Japonsku. Neskutečná změt ujetostí. Ale celkem se mi to i líbilo. Jen nechápu, proč to není na ČSFD vedený jako seriál...

• 27.6.2011  17:11

Podle mě asi nejhorší díl, ale pořád jsou to kua STAR WARS!

• 14.6.2011  02:23

No já se bavil rozhodně víc než u prvního dílu. Nebylo to dokonalý, ale povedenejch vtipů bylo dost a párkrát jsem se fakt řezal. Rozhodně nehrozí zklamání po sice poměrně originální ale přeceňované jedničce. Bangkok Vegasu šlape na paty a častokrát ho i překonává. 85%

• 3.6.2011  11:26
    Con Air (1997)

Malkovich a Buscemi byli naprosto luxusní záporáci! Kdyby tam nebyli tyhle dva, tak jdu s hodnocením pravděpodobně o dost níž. Cage mi přišel jako typickej umělej americkej "hrdina", kterýmu všechno vyjde, zvlášť když provádí naprosto nelogický (ale zato záslužný a dostatečně heroistický) pokusy o záchranu letadla. Ne že by mi vyloženě vadil, ale chvílema to bylo trochu trapný a přitažený za vlasy. Ale stejně musim dát 5*, protože jsem se jinak fakt bavil.

• 1.6.2011  06:19

Obrovské zklamání. TRON mi přišel jako jedna velká nudná slátanina, ve který se absolutně nic nestane. Příběh byl naprosto tuctovej, herci k uzoufání trapný a ani vizuál, kterej má bejt hlavní zbraní tohodle akčního "hitu", mi nepřišel kdovíjakej. Kontrast naleštěný černý a svítících neonů je sice poměrně neotřelej, ale v důsledku vypadá zbytečně uměle a detailů se jaksi nedostává. Zrovna k Avatarovi bych to tedy rozhodně nepřirovnával. Tam když jsem se zaměřil na malou kytičku v pozadí scény, tak jsem věděl, že bude prostě krásná a domáklá do podrobností, ale tady nebylo moc na co se zaměřit. Jenom na hru světla a tmy, která se ale po chvíli fakt ohrála. Kdyby to bylo graficky remasterovaný béčko z 80 let, tak bych možná odnotil jinak, ale takhle je to blbej vtip. S hlavníma postavama se absolutně nadalo sžít a bylo mi úplně jedno, jak to dopadne; možná by mě pobavilo víc, kdyby všichni na konci chcípli. Aspoň by se TRON vymanil z klišé amerických filmů 21. století. Takhle opravdu nemělo co překvapit. S délkou něco přes dvě hodiny se ve střižně asi taky trošku pos*ali. Kdyby to mělo tak hodinu deset minut, tak bych se na to možná vydžel koukat pořádně, ale děj byl plnej zbytečností, které ho absolutně vůbec nerozvíjely a stopro by se to bez nich obešlo. Chápu sice, že se když už jednou natočili digitální scény za několik milionů dolarů, tak se jim pak nechtělo je vyhodit oknem, ale kdyby to předem chtěli udělat kratší, tak to filmu rozhodně prospělo. Jediný co se opravdu hodně povedlo je hudba. Ta byla prostě parádní a do filmu se skvěle hodila. 25% P.S. Všimněte si, že postava Tron zní úplně stejně jako Vetřelec - takový tichý hrdelní vrčení. Fakt sranda :)

• 25.5.2011  00:54
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Vždy, když to máma sleduje, tak prchám, protože tak debilní rozhovory a hnusně vtíravá hudba, to se jen tak nevidí. edit 8.6.2012 zvedám hodnocení na 1 hvězdičku. Viděl jsem již několik dílů (rodiče to bohužel stále pravidelně sledují) a uznávám, že některý zápletky jsou docela dobrý. Neskutečně vtíravá hudba bohužel zůstala, ale pár charakterů se scenáristům docela i povedlo, navíc Sandra Nováková je tam opravdu sexy a zvedá moje osobní hodnocení alespoň o tu jednu hvězdu :)

• 25.5.2011  00:53
    Ulice (TV seriál) (2005)

Oproti Ordinaci a Pojišťovně je to dokonalost sama. Jinak nic světobornýho.

• 25.5.2011  00:44
    Kinobox (TV pořad) (1993)

I se Čtvrtníčkem jsem se na to vždycky rád koukal :)

• 25.5.2011  00:35

Suzumiya Haruhi no shōshitsu jsem si užil, ale prostě to nedosahovalo kvalit, vtipu a originálnosti seriálu. Vůbec mi nevadlo, že se film protáhl hodně přes dvě hodiny, protože ta animace je prostě krásná a dialogy, ač byly trošku vleklý, nebyly rozhodně nudný. Ale prostě se toho moc nestalo. Navíc mám v tomto anime radši ženské charaktery, takže fixace děje na Kyona tomu v mých očích spíše uškodila. Ale vzato kolem a kolem je to stejně celkem pecka -> 85%

• 21.5.2011  14:13
    Za kačku svlíkačku (TV pořad) (2009)

V tuhle noční/ranní dobu fakt nic lepšího většinou nejde. Hezky se u toho usíná.

• 20.5.2011  00:17
    Pan Nikdo (2009)

Nejvíce jsem si ve filmu užil odkazy na teorii chaosu/motýlí efekt. Možná to byl i záměr tvůrců udělat to trochu jako Butterfly Effect, ale závěr to mělo o vagón gumovejch medvídků slabší, než výše zmíněnej film. Doufal jsem doufal, že z toho vyleze něco smysluplnýho a všechny stořky se spojej do jedný, avšak já, jako divák, jsem dostal "pouze" kotel filosofie, náznaků a právě odkazů. Odkazů nejenom na filmy, ale i na různá pop-kulturní klišé o sci-fi, fantasy nebo romantice obecně. A ne že by se mi to nelíbilo, to ne, ale kdyby byl film vytvořen s nějakým záměrem a dostal se k nějakému vyvrcholení, byl bych spokojenější. Teda jako oukej, ono to samozřejmě konec mělo, ale nemělo to ty správný grády. Stále váhám mezi čtyřmi hvězdami a maximálním hodnocením (protože mě to i přes mé výtky oslovilo), ale pětihvězdičkovej film si prostě představuju jinak. Ale rád film doporučím dál. Myslím, že pokud se tomu člověk nebrání, tak si v něm najde dostatek zajímavejch momentů.

• 16.5.2011  00:03

Povedený, ale nevydržel jsem dávat pozor celou dobu. Trošku sestřihat by tomu prospělo. Ale jinak pecička.

• 15.5.2011  13:21

Přestože mám rád jak Family Guye, tak Star Wars, tak se mi tyto parodie absolutně nelíbí. "Blue Harvest" a "Something Something Something Dark Side" jsem vypnul v půlce, protože jsem se zoufale nudil a ten poslední jsem radši ani nezapínal. Odpad! nedávám jenom kvůli tomu, že je mi proti srsti dávat čemukoli z Family Guye tak špatný hodnocení.

• 2.5.2011  00:40
    William a Kate (TV film) (2011)

Hrozně natočená ulepená "telenovela", kterou zachraňuje aktuální téma a pěkný prostředí. Dialogy naprosto otřesný, herecký výkony přinejlepším průměrný a celkový dojem nijaký. Ale na to jaká to je rychlokvaška, tak to asi mohlo dopadnout i hůř. 40%

• 21.4.2011  00:16
    Štěstí (2005)

Výbornej silnej film se skvělejma hercema. Vůbec se nedivim, že je tolik oceňovanej. 90%

• 18.4.2011  00:26

Milá romantická komedie. Přirovnal bych to trochu k Láska nebeská, ale tohle se mi dokonce líbilo víc. Svěží a nevtíravej film. 85% edit 7.4.2015: tento komentář jsem psal předtím, než jsem si ujasnil svůj vztah k filmu Láska nebeská. Láska nebeská je jinde. Láska nebeská je perfektní. Tenhle film ne, ale prostě se mi moc líbil.

• 17.4.2011  18:31
    Řekni, kdo tě zabil (TV seriál) (2007)

tak tohle si ke mně cestu nenašlo.

• 10.4.2011  23:18
    Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

Docela mě mrzí, že mě okolnosti nebo náhoda nedonutily todle dřív sledovat, protože teď nedávno když jsem viděl asi dva díly na Coolu, tak mě to fakt bavilo.

• 10.4.2011  23:16
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

No, myslim, že moje původní hodnocení "odpad!" bylo přece jenom trochu přísný. Teď jsem kus viděl a zas tak zlý to nebylo :)

• 10.4.2011  23:03
    Pouta (2009)

Asi je to tím, že jsem v té době nežil, ale film Pouta mi absolutně nic nedal. Českou tvorbu mám obecně rád, ale když už tenhle film sakra vyhrál nějaký ty Zlatý lvy, tak jsem čekal, že bude aspoň trochu jinej (a "lepší"), než ostatní tuzemské filmy s podobným námětem. Ne že by to byl úplně špatnej film (například herecký obsazení je super), ale rozhodně není originální a výjimečnej. V porovnání s konkurencí takovej průměr. A jelikož mi hlavní téma nic moc neříká, nemůžu hodnotit kladně. Respektive kladně jo, ale nízko. 45%

• 18.3.2011  08:45

Super animák. Přestože jsou všechny postavy poměrně fádní a hlavní hrdina je poměrně nesympatickej, tak z nich vytřískali co se dalo a překvapivě nenudí. Hodně originální je snad jenom žralok vegetarián, kterej i solidně "hlásí" a děti určitě potěší i garnát s očima jak prsa vaší oblíbené porno hvězdy. Ne že bych se na to musel dívat znova někdy v dohledný době, ale upřímně jsem se bavil a dokonce bych film i doporučil. 80%

• 17.3.2011  14:59

Po dvojce asi nejlepší díl série. Velmi našláplá Potterovská fantasy řežba. Jsem moc rád, že už to není pohádka, ale dobrodružnej film pro circa sedmnáctiletý teenagery. I já, kterej už Harryho moc nežere, jsem se nechal unášet příběhem a celkem jsem se do toho zažral. Možná trošku podhodnocenej díl. 88%

• 17.3.2011  14:52

Jako objektivně na čistý čtyři hvězdy, ale díky hlavnímu tématu filmu a taky hercům zvyšuju na pěknejch pět. Možná chybělo trochu víc akce, ale správnýho nerda nemůže tenhle film nepotěšit. Ne že bych byl nerd v pravym slova smyslu, ale, hm.. jak bych to... No, prostě se mi líbí sci-fi. Teda science fiction :)

• 14.3.2011  11:57

Doufal jsem doufal, ale ani mí oblíbení herci film nevytáhli nahoru. Podprůměrnej scénář, slabá režie a spousta logickej nedotažeností, který mi normálně v pohádkách nevadí, ale tady (možná díky nepohádkovému začátku) mě celkem štvaly. Sice jsem se vyloženě nenudil, ale Gulliverovi cesty nefungují pořádně ani jako ta pohádka pro děti, natož dobrodružná komedie. 55%

1 4 5 6 7 8 9 10 12 18 23