„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

dokonaly film :) neda sa ani vybrat najvtipnejsia scena :) ide stara babicka a nesmelo pozdravi : dobryy den :) Nazdar ! ....na tom sa vzdy dokazem zasmiat, alebo..laudo, laudaare....co s tim ? :)

Téměř bez šance (1999)

Mne sa tento , mozno nie az tak narocny film pacil....stale som myslel, ze ich odtial dostanu...a koniec bol uplne super.....a posledna pesnicka filmu od srah brightman pridala jeden a pol hviezdicky :)

Plácek (1993)

Keby som mal vybrať film najvhodnejší na nedelu doobeda tak jednoznačne vyberiem tento :)

Hra (1997)

Čo sa týka napätia a neistoty o ďalšom priebehu deja je David Fincher takmer GOD :)

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Už len za titulnú pieseň som nemohol dať iné hodnotenie, a navyše mam tento film celkom rád :)

Insomnie (2002)

Tak previnilo sa tváriaceho Robina Williamsa som este nevidel a musím povedať, že odviedol dobrú robotu :)

Philadelphia (1993)

Dokonalý film, dokonalé obsadenie, a dokonalý Bruce Springsteen, viac k tomu je zbytočné :)

Vzpomínka na Titány (2000)

Denzelovi táto úloha sedí zo všetkých najviac, aspoň pre mňa, teda spolu s Hurikánom v ringu :)a bolo mi luto garyho bertiera :)

Tajemná řeka (2003)

Ďalší s výborných filmov s Clintovej dielne, Tim Robbins a Kevin Bacon a hudba su pre mňa okrem iných naj. pozitívami tohoto filmu :)

Beethoven (1992)

najviac sa mi paci "hlaškujuci" tatino :)