Marky__

Marky__

Česko

<< předchozí 1 2
    • 19.3.2019  12:10
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

I když je to hodně surové a šokující a i přes některé nelogičnosti (jako hlavní asi to, proč se právě k posledním možným ploditelkám dětí chovají právě takto surově) je to rozhodně na 5*, obě série jsem "zhltla" asi za týden a 3. určitě shlédnu také. Již zmiňované zpomalené záběry na hlavní hrdinku bych také trochu vynechala, je jich opravdu hodně. Pro mě nejzajímavější osoby určitě Serena a komander - oba hrají fantasticky.

• 31.12.2018  14:56
    Prázdniny (2006)

ve svém žánru - romantická komedie - asi dobrý - takže za 3*, musím ale podotknout, že se mi k sobě nehodil ani jeden pár.

• 16.10.2018  11:46
    Reportér (2012)

John Cusack v tom byl teda fakt slizkej psychopat a nějak jsem nepobrala, proč mu jako chtěli pomáhat, když se choval, jak psychopatickej úchylák už od první chvíle..no fuj..a Matthew by se taky mohl objevit zase někdy v "hezčí" roli..neměla jsem z tohohle filmu dobrý pocit..ani trochu..

• 7.9.2018  11:11

za mě jedna z nejlepších teenegerských českých komedií, duo Mádl + Kotek mě v tomhle filmu mnohokrát rozesmáli..a to hodně :-)

• 9.5.2018  11:55

Jednička se ještě dala, ale tohle byla jako už hodně velká nuda a to mám Channinga ráda, ale nezachránil to - vůbec.

• 4.5.2018  15:38
    Bez kalhot (2012)

Film o striptérech/striptérovi. 1* za maxifrajera Channinga, 1* za frajera Matta Bomera a 1* za Matthewa, který byl sice hodně úchylnej a vesměs se mi jeho role nelíbila, ale ocenit ho musím. Bylo to chvílema i trochu trapný, ale jako pro nás ženský to bylo přinejmenším koukatelný. Já na striptýzy nechodím, ale hlavní číslo Channinga bylo hodně dobrý, na to bych klidně zašla :-) - je to hoodně hezkej týpek a ještě když sexy tancuje a svléká se, tak od filmu zase až tak nějak moc nic jinýho nepotřebuju :-D..chlapy a kluky chápu, že tenhle film asi moc neocení - pokud nejsou na stejné pohlaví jako já :-)

• 9.4.2018  11:11
    Silnější (2017)

Film je hodně emoční, nicméně pro mě tak nějak divně civilní/strohý/jednoduchý, nevím, jestli je to příběhem, nebo jestli je to režisérem...asi to bude režisérem... Jake Gyllenhall je můj snad nejoblíbenější herec a to už hodně dlouho a mám pocit, že díky tomuto filmu zestárl o pěkných pár let - měl by trochu odlehčit témata a být zase trochu víc happy. Jinak cesta/znovuzrození Jeffa Baumana po bombovém útoku je určitě zajímavá, silná a inspirující a je dobře, že se dostane k lidem díky tomuto snímku, o tom žádná.

• 14.3.2018  09:20

Kate + Leo byli naprosto dokonalí. Michael Shannon taktéž,.. Film je hodně depresivní, ale to život někdy opravdu je. Už se na toto dílo asi podívat nechci, ale na jaké depresivní drama se chcete podívat podruhé? :-) 4*

• 7.3.2018  11:58

Moje nejoblíbenější - VELKOLEPÉ, dojemné, romantické drama s nádhernou krajinou, úžasnou hudbou a perfektními herci. Velmi silný příběh. Nechápu hodnocení 3* a méně, asi je to snímek pro "náročnějšího" diváka, který má trochu hlubší smysl pro vše, co může být s filmem/příběhem/láskou/touhou/vášní/životem/smrtí spojeno. Pro mě naprostá dokonalost ve všech ohledech. 5*

• 7.3.2018  10:53
    Oklamaný (2017)

Colinna Farella mám ráda, nejen jako herce, je to prostě hezoun, ale film nezachránil. Je to úzkoprsé, nudné, nepřirozené...líbilo se mi snad jen to přírodní svícení, které filmu dodalo na autentičnosti té doby, ale to je tak asi vše...Jinak mě film vyloženě nebavil..

• 4.2.2018  10:34

Zajímavý dramathriller s pro mě hodně nepředpovídatelným dějem, Emily Blunt je naprosto skvělá a Luke Evans je v tomhle snímku k sežrání

• 18.1.2018  16:29

I když forma dokumentu je dost laická a tak trochu neprofesionální, tak mě to vůbec nevadí, protože o to mi zde vůbec nejde a ať mi nikdo netvrdí, že Babiš není ZLODĚJ A MAFIÁN. Je to hodně protiBabišovské, proti ANO, proti Agrofertu a s tím souhlasím, nikdy jsem ANO a Babiše nevolila už z právě, jak dokument sám napovídá, ze selského rozumu. Jak by mohlo jít člověku, který má miliardy, ovládá české zemědělství, finance, média o dobro a spokojenost českého národa? Tomu jsem tedy nikdy nevěřila, i přesto mě v dokumentu dost věcí ještě dále šokovalo a znechutilo, kam tohle povede fakt nevím a naprosto nechápu, jak ho může tolik lidí podporovat, a hůře, věřit mu a jeho slavné ANO straně, která je plná mafie a úplatkářství. Babišův argument - mě nemůže nikdo uplatit, je pro mě naprosto mimo, to není argument, to je hrozba (já Vás můžu uplatit všechny) Prachy, prachy a zase jen prachy..aneb jíst budeme nekvalitní sračky a pít nezdravou kontaminovanou vodu z neekologického pěstování a za všechno si dost zaplatíme...místo, aby se šlo proti tomu a situace se zlepšila, tak je to většině lidem úplně jedno. Bohužel

• 28.11.2017  12:04
    Počátek (2010)

i když má film hodně vysoké hodnocení a perfektní herecké obsazení, já se k vysokému hodnocení prostě přiklonit nemůžu, neříkám, že je to špatný film, ale přišlo mi to příliš zamotané a složité a navíc s mými sny to vážně nemá moc společného, 3*

• 13.10.2017  10:29
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

jak se tohle může někomu nelíbit opravdu nechápu

• 20.9.2017  10:30

Jak bylo už vícekrát napsáno...jedná se, ještě se Záměnou, o nejlepší komedie s Eddiem Murphym, miluji tuhle komedii od malička a pouštím si ji dodnes, vždycky mi zvedne náladu. Zajímavá paralela mezi Záměnou (když Eddie dává balík peněz těm 2 bezdomovcům, kteří se jmenují Randolph a Mortimer - stejně jako ti dva byznysmeni v Záměně a hrají je stejní herci)5*

• 7.9.2017  12:33

slušný akční film, ale nejlepší je na něm stejně Brandon, jaká škoda tohodle krasavce

• 22.8.2017  14:50

Pamatuji si, že jsem si tenhle film půjčovala pořád dokola na videokazetě z videopůjčovny..asi jako desetiletá, možná dvanáctiletá holka, milovala jsem hlavního herce Dana Gauthiera, je to fakt kus :-)..po dvaceti letech jsem znova viděla na film+ minulý týden a byla to opravdu příjemná nostalgie, docela v pohodě 80tees teenage komedie, ale mě se na tom vždycky nejvíc líbil hlavně ten DAN no...který tedy bohužel následně moc díru do světa filmu neudělal :-/.

• 22.8.2017  11:08

jedna z mých nejoblíbenějších komedií s perfektním hereckým obsazením, tenhle film prostě miluju a vždycky se k němu budu vracet. 5*

• 16.6.2017  11:33
    Spojenci (2016)

Kdyby Maxe hrál někdo jiný, asi by se mi film líbil víc (a to je Brad můj oblíbebenec, spíše ale z filmů a rolí za "mlada") Nějak mě v tomhle filmu nepřesvědčil, Marion mě naopak mile potěšila, film ale jako celek nic extra, pustit si ho znovu rozhodně nemusím. 3*

• 6.6.2017  15:17

nejsem žádný knižní fajnšmekr, takže se nestydím přiznat, že knížka mě docela bavila, ale zfilmované je to dooost velká NUDA

• 1.4.2017  12:34

velmi kouzelné, milé, sympatičtí herci, fantastické, 5*

• 23.2.2017  13:40
    8. míle (2002)

Mít tak tu opportunity vyjádřit se skrz nasratý rap - svět je plnej sraček o kterých lze rapovat a člověk ani vůbec nemusí zažít takovou špínu, jakou zažil Eminem, stačí se podívat kolem sebe – rozhodně mám jeho hudbu i hip hop a rap obecně ráda a poslouchám ho už léta letoucí a ještě mě to stále neomrzelo..rozhodně i evropskej hip hop je neméně super (SK, PL, F…CZ poslední dobou teda nic moc)…kdo tenhle styl hudby poslouchá, bude se mu tahle částečná biografie o nejlepším bílým raperovi v Émerice líbit…já nejsem zase až takovej filmovej exprt, ale asi v tom hraje i velkou roli režiserské křeslo, na které si sedl Curtis Hanson. Za mě teda tenhle film rozhodně jóó (poslední battle ve filmu je prostě pecka).****+...jo a aiax napsal dost trefnej komentář :-)

• 22.2.2017  16:11
    Bod zlomu (1991)

Bod zlomu (Pointbreak) – srdcová záležitost, na tohle se můžu koukat pořád dokola…Keanu a Patrick tvoří mojí nejoblíbenější akční krimi. Adrenalin, spirit, surfování, moře, slunce, láska, zrada…i krimi zápletka funguje. Přitloustlý Gary Busey skvěle doplňuje hlavní dvojici.

• 22.2.2017  16:06

krásná fantasy po Lipsku, miluji spoustu filmů od tohoto úžasného režiséra (a také miluji fantasy), ale Tajemství Hradu v Karpatech je mým nejoblíbenějším. Kouzelná atmosféra probuzující fantazii, kterou nepocítíte jen tak u nějakého filmu. Představa o tajemných komnatách (a ještě k tomu ve zřícenině ) mě vždycky obrovsky fascinovala. Herci – Kopecký, Dočolomanský, Brodský, Hrušínský…filmový požitek

• 22.2.2017  16:05
    Vlk (1994)

jeden z mých nejoblíbenějších thrillerů, Jake Nicholson a Michelle Pfeiffer tvoří nezapomenutelnou dvojici, živočišnost se Jakeovi opravdu nedá odepřít, skvělá hudba výborně dokresluje atmosféru jednoho z nejlepších převtělení se člověka ve vlka ve filmovém zpracování.

• 20.2.2017  10:44
    Pláž (2000)

za kameru, prostředí a za soundtrack...

• 17.2.2017  23:24
    Woodkid (koncert) (2013)

Nemůžu si pomoct a předem se omlouvám fanouškům tohoto bezesporu originálního umělce, nicméně na celém tom koncertu mě fascinovalo všechno jenom ne Woodkid - ten zpěv se mi prostě vůbec nelíbil, přišlo mi, že všechno to táhne orchestr, efekty a ostatní spolutvůrci na pódiu..tři hvězdy právě za to zmíněné..

• 17.2.2017  23:00

Mě se to moc líbilo, má to hodně stejné kvality jako jednička..temto, britská syrovost, krásný Edinburgh, perfekt soundtrack, skoro 100% stejné herecké obsazení jako před 20 lety + stejný režisér to rozhodně hraje maximální roli...a musím říct, že Ewanovi to pořád moc sekne...komu se líbila jednička rozhodně doporučuji...pro mě silná nostalgie po 20 letech + něco navíc..

• 24.1.2017  12:57

Velice magické, dojemné a milé. Dříve jsem japonské animáky moc nemusela, ale hned při prvním shlédnutí anifilmu od tohoto režiséra jsem ihned změnila názor, moc se mi to líbilo :-)

• 22.1.2017  22:13

Kostýmy a prostředí krásné, nicméně tak trochu postrádám celistvý příběh - poučení se o životě Marie Antoinetty (viz závěr..úplně ustřihlý)..soundtrack jsem taky úplně nepochopila - ne že by obsahoval špatné skladby, jen mi to do filmu z 18. století absolutně neladilo

<< předchozí 1 2