Umění lhát (2009)

Ze začátku se mi to líbilo, přišlo mi, že je to hodně zajímavý a originální nápad na film. Ale, to jak s tím scénáristé naložili je opravdu hrůza. Takových možností, takový potenciál a nic. Fakt škoda. Jo a obsazení taky nebyla úplně ideální volba, ale vzhledem k příběhu je to jedno.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Co říct. Fakt jsem se pobavil. Herecké sestavy jsem se na začátku bál, ale byl jsem mile překvapen. Jeden z mála filmů, co překonal své první já.

Avengers: Infinity War (2018)

Definitivně končím se studiem Marvel. Nechápu absolutně hodnocení ostatních. V čem je jako kouzlo? Nacpat do jednoho filmu co nejvíce superhrdinů? Finální bitva mi přišla jako ze Star Wars. Nemá to žádný příběh, zlý Thanos sbírá kamínky do své rukavičky, aby zachránil vesmír tím, že vyhladí polovinu všech jeho obyvatel. No, tak aspoň se mu to povedlo. Pro mne největší zklamání letošního roku. Avengers: Infinity War je komiksový plivanec všem Marvel hrdinům do obličeje.

Bájní tvorové: Dračí hrobka (2013) odpad!

No, jestli jste to ještě někdo neviděl, jako že upřímně doufám, že to je většina, tak se na to určitě nikdy ale opravdu nikdy nekoukejte, protože stroj času, či mazání paměti zatím neexistují...

Království lesních strážců (2013) odpad!

Jeden z nejotřesnějších animáků, co jsem kdy viděl... nechápu všechny ostatní hodnocení, pokud to není hodnocení 7-10letých holčiček a přihřátých metráčů. DĚS

Bill Bailey: Tinselworm (2008) (pořad)

Totálně vyprodat Wembley? To už něco znamená! Ale upřímně si myslím, že toto vystoupení bylo jedno z těch slabších. Měl jsem tohoto velikána možnost vidět osobně v Praze a bylo mi nesmírnou ctí.

Bill Bailey: Part Troll (2004) (pořad)

Bill Bailey je pro mě jeden z nejlepších komiků vůbec, jeho stand up není jen kritika a vulgarity, je to show. Jeho muzikálnost je fenomenální.