Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
Fauirien
Spišská Nová Ves, Košický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Komedie
Drama
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Japonsko
Velká Británie
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Blade Runner
(1982)
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
Mizerové II
(2003)
Strážci Galaxie Vol. 2
(2017)
Spider-Man 2
(2004)
Paprika
(2006)
Velký Gatsby
(2013)
Avatar
(2009)
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
Věc
(1982)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(2)
ZeeCake
Monnte