Princ z Persie: Písky času (2010)

Dobré zpracování hry, popravdě podle hodnocení tady, čekal jsem, že to bude mnohem horší, naštěstí se tu mezitím hodnocení vytáhlo trochu nahoru a myslím, že odpovídá. Kvalitní efekty, dobré obsazení, na hru i docela kloudný scénář. Pohodový filmek na volný večer. Hru sem miloval, tak je možný, že je i moje hodnocení více subjektivní

Síla lásky (2009)

Darwin si celý život uvědomoval co znamená jeho teorie pro vývoj víry a obklopen věřícími sváděl v sobě neustálý boj. Jít za přeludem, který mnoha lidem dává sílu, nebo se vydat cestou pravdy. Cestou která není zdaleka tak příjemná, je bez andělů, boha a všeho co podává lidem pomocnou berličku, ale je pravdivá a skutečná. Bůh s námi nemá své záměry, ale příroda se vyvíjí dle všech možných okolních vlivů. Film tento boj krásně ukazuje a jak už tomu bývá většina myslitelů a lidí, kteří se stali průkopníky, neměli nijak jednoduchý život

Invictus: Neporažený (2009)

Skvělý film, ale už sem za poslední dobu viděl až moc obdobných, sice tomuhle snímku nesahají ani po paty, ale i tak to snížilo trochu moje hodnocení

Solomon Kane (2009)

Dobrá akce připomínající starou školu v novém hábitu.. Mě se to líbilo

Nějak se to komplikuje (2009)

Výborně obsazené hlavní role, jen Martin mi tam trochu nesedí... Celý film příjemně utekl, zasmál jsem se a ačkoliv bych dal spíš 3 hvězdy, když vidim to nevalné hodnocení tady, dám 4

Gran Torino (2008)

Super film, Eastwood je borec.. Další film v řadě který nemá vůbec daleko k dokonalosti humor a životní pravda zde jdou ruku v ruce s poznáním podstatných věcí v životě a jaký vliv by měla mít starší generace na ty mladší. Krásný odraz současné společnosti v níž jeden stařík neřek ještě svoje poslední " Jdeme rákosko"

Ztraceni (2004) (seriál)

Výborný seriál plný tajemna a záhad, bohužel jak jsem se obával konec sklouznul k tomu nejjednoduššímu řešení které se nabízelo a to mě docela hodně mrzí.Degraduje to všechny taje které seriál provázely. Spousty záhad byly jen nakousnuté k udržení diváka, ale jejich potřeba vysvětlení se pomalu utápěla v množství dílů a v čase kdy se seriál sleduje.

Lví srdce (1990)

Svého času pro mne jeden z nejlepších akčních snímků, ikdyž ho daboval celý jeden chlapík a kvalita nic moc, nebo právě proto?

G. I. Joe (2009)

Akční komiks jako stvořený pro relax vůbec sem se za tenhle kousek nezlobil ikdyž má dost svých nevychytaných mušek

Víla Zuběnka (2010)

Pobavil sem se a o to jde :-D Úkolem komedie pro mne neni vždy jen super inteligentní humor, občas je dobrá i oddychovka a sebeironie a té tenhle filmek má na rozdávání. Vidět Rocka v baletním kostýmku nářez :-D