Pozemšťan (2007)

Velice zajímavý námět. Ale toho Ježíše tam fakt cpát neměli. Bohužel pouze amatérský dabing.

Krajina ve stínu (2020)

Celkem nic nového. Si myslí, že když natočí film černobíle, tak to bude bomba. Ale není.

V síti (2020) odpad!

Film o úchylech pro úchyly. Hlavní herečka extrémně nesympatická, navíc má v hlavě pěkně vypatláno. Nedokoukal jsem to.

Hodina angličtiny (1988) (TV film)

Námět dobrý, ale šlo to zpracovat výrazně lépe. Kolik bylo tomu dítěti? Takhle natvrdlá nebyla moje dcera ani ve třech letech.

Tak se ptám - Kvůli mně přestane (1982) (epizoda)

Tato série televizních her měla za úkol vychovávat dospívající mládež, což se asi ne docela povedlo. 3 hvězdy za výkon Jana Teplého, který zastínil všechny ostatní, i když se objevil na obrazovce jenom na pár minut. A takového pitomce, jakého hrál Roden, by snad žádná ženská nemohla chtít, ani kdyby nechlastal.

Farma zvířat (1999) (TV film)

Kniha skvělá, animovaný film z roku 1954 taky, tohle bylo velmi slabé. Ale se skutečnými zvířaty se to asi nemohlo povést.

Ženy v běhu (2019) odpad!

Dost velká slabota. Na deset trapných pokusů o vtip byl jeden povedený. Zoufalé výkony herců, jediný Vetchý byl občas dobrý. Adamovská by se měla držet Ordinace jako klíště, protože to je tak maximum, na co její umění ještě stačí. Začínám si myslet, že zdejší hodnocení jsou silně zmanipulovaná u filmů, které právě běží v kině. Proto dávám odpad. Jinak by to možná na 2* bylo.

168 hodin (2006) (pořad)

Chtěl jsem dát nižší hodnocení, ale když čtu některé výblitky rudého póvlu, tak musím dát 5*.