Znamení (2002) odpad!

Větší hovadinu jsem dlouho neviděl. Ani účast známých herců nezachrání blbý scénář.

MOST! (2019) (seriál)

Při prvním dílu jsem se zasmál jednou, při druhém ani to. Dále odmítám sledovat. Zdejší hodnocení nechápu.

Prezidentský duel – finále (2018) (pořad)

Představa, že jeden z těchto dvou kašparů bude naším prezidentem, není příliš radostná. Pravděpodobně budou letošní volby vítězstvím hlouposti voličů Zemana nad neschopností jeho odpůrců.

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad) odpad!

Zeman by měl spíš migrantům děkovat. Kdyby je neměl, tak by ani nepostoupil do 2. kola. Úroveň debaty jako v pořadu Máte slovo.

Pěkně blbě (2017)

Pěkně blbej film. Jestli jsem se zasmál jednou, tak to bylo hodně. Co se vám na tom líbilo? Že taky existuje neortodoxní muslim? A proč by nemohl existovat, i když takových je mizivé procento. Ale kvůli tomu nedám filmu víc než jednu hvězdu.

Padesátka (2015)

Kotek se asi učí u Trošky z Kameňáků. Další díl můžou klidně natočit spolu. Silně pokleslý humor pro spodních deset tisíc a mezi tím pár vtípků, kterým se jde zasmát. Vím, že natočit komedii je těžké, ale než tohle, tak je asi lepší nedělat nic.

Hotel Rwanda (2004)

Limonáda pro diváky, navíc zdeformovaná snahou o smazání rozdílů mezi oběma etniky. Herci, kteří vypadali jako Hutuuové, byli obsazeni do rolí Tutsiů a naopak. Ve filmu mimo jiné zaznívá: "Odlišnosti mezi Hutuy a Tutsii vytvořili belgičtí kolonialisté, tím, že si vybírali vysoké s užšími nosy"-pak asi odlišnosti mezi bělochy a cikány byly vytvořeny tím, že cikáni kočovali a při tom se víc opálili. Mnohem lepší ve všech směrech je film Shooting dogs.

Sama doma (1998) (pořad) odpad!

Jedná se o vůbec nejnebezpečnější pořad vysílaný v televizi. Slepice před kamerou radí slepicím u obrazovek ty se pak těmito nesmyslnými radami řídí a vnucují je i ostatním členům rodiny.