Klip (2012)

Buď jsem tento film vůbec nepochopil, nebo mi něco uniklo. Beru ho jako jisté varování, kam mohou naše děti směrovat a kam to až může dojít. Děj film skoro nemá, dal by se v podstatě shrnout takto (promiňte hovorové výrazy ale u tohoto filmu to nejde jinak): hádka - pláč - kuřba - dialog - hádka - rychlovka - rvačka - pláč - dialog - kuřba - pláč - ještě větší hádka - ještě větší rvačka - ještě větší kuřba - ještě větší pláč. Stylizace filmu je vážně zvláštní, někde mezi dokumentem, studentskými výlevy točenými (jako) mobilem a soft pornem. Ikdyž ony pornografické záběry zdaleka nejsou tak expresivní jako to uvádí média. Těžko tento film hodnotit, asi nemám myšlení dnešních puberťáků, abych se dokázal vžít do role toho, kdo míru lásky druhé osoby posuzuje podle toho, jak mu ho vy ... .

Klub sráčů (2000)

Samozřejmě, že koukat na tento film stejně krtickým okem jako na jiné by mělo za následek okamžitý odpad. Pokud ho ale berete jako oddychvou kravinu,máte silný žaludek a vypnete mozek, vcelku se pobavíte. Film je sice místy opravdu nechutný, ale už jen xichty hlavních rolí vás donutí k smíchu, stejně jako jejich grimasy na rodiče a blbost. Jedna hvězda za obličeje, druhá za hudbu, třetí za salvy smíchu při prvním shédnutí a čtvrtá za to, že se mi to líbilo více než trapné Prcičky, ikdyž je to trapné úplně stejně, ne-li ještě víc.

Knight Rider (1982) (seriál)

Legenda mého dětství, hltal jsem to jako divý a neustále si na M. Knighta hrál :-) Samozřejmě po letech je to trikově a herecky dost slabé, díly jsou jako přes kopírák a je to z doby kdy "čím více diod tím větší superpočítač". KITTa jsem zbožňoval, doteď mám ve vitrínce jeho model a těším se na nové díly. Dvě hvězdy za kvalitu, jedna za KITTa, jedna za hudbu a jedna z nostalgie.

Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film)

Ale no tak, zas taková sr**ka jak tu skoro všichni píší to není. Srovnám-li to s Night Riderem 2000 nebo naprosto odpadovým Knight Rider Teamem je tohle myslím důstojné pokračování. Musíte si uvědomit, že i původní seriál z let 80tých byl oddychovka a u pokračování to nebude jinak. Novému KITTovi v kabátku Mustangu Shellby to sluší, ikdyž se svými technologiemi nápadně podobá Zmiji. Chválím alespoň náznaky propojení s původním seriálem, naopak hudba je strašná, uvodní theme přímo nesnesitelná. Uvidíme co bude dál, vypadá to slibně. Pilot 70%.

Kvaska (2007)

Vezmu to rychle. Na Oskara to není, ale pobaví to dobře. Mám rád hudbu D. Landy, obzváště pak jeho Krysaře, jehož jsem neměl tu čest vidět, ale poslochám ho pořád. Obsazení taky skvělé (perfektní Korn a jen počkej Zajaci :-) plus neurotický režisér). Jako celek opravdu dobré!

Létající oko (1983)

Tento film ve mě zanechal velkou stopu. Skutečně kvalitní zástupce old school akčních filmů. Rozhodně ale doporučuji dabing "Modrý hrom" a nikoli "Létající oko", ten stojí za prd a to jsem ještě mírný. Za jeho existenci srážím jednu hvězdu.

Let's Dance 2 (2008)

Ještě se mi v kině nestalo, abych v kině v polovině málem usnul. Tohle je opravdu hodně nastavovaná kaše vcelku povedeného provního dílu. Celý film je takové Rychle a zběsile, ale není to o autech ale tanci. Narozdíl od FF to postrádá jakýkoli spád, je to hodně předvídalné a je to NUDA. Jediná scéna - závěř v dešti - chrání tento snímek před odpadem. Hudba, narozdíl od prvního dílu, kde si ji mohli užít i lidé co hiphop až tak "nežerou" je ve dvojce čistě hard-cool hiphop a pro ostatní je neposlouchatelná. Jednička obstojná, dvojka pouze pro fanoušky tance (ti ať si dvě až tři hvězdy přidají) a trojku, tu už prosím ne!

Líbáš jako Bůh (2009)

Poslední dobou se až příliš často opakuji, ale musím znovu. Při pohledu na místní hodnocení se nestačím divit. Nevím, co tu lidé kterří film házejí do odpadu od tohoto druhu filmu čekají. Přátelé, toto není hlobokomyšlenkové drama s fylozofickou myšlenkou! Tohle je film pro pobavení, film u kterého máte vypnout a relaxovat! Já se tedy v kině bavil královsky, dlouho už jsem se tak nepobavil. Srovnám li to nepříklad s Jak se krotí krokodýli od stejné režisérky tak je to obrovský skok kupředu. Dostatek vtipných situací a hlášek, nijak složitý děj a dobrý výběr ansablu. Hodnotím-li v měřítku komedie a tím spíše pak české komedie musím dát pět hvězd. Rozhodně pro mě začíná čím dál tím víc platit to, že se prvně na film podívám a pak čtu kritiky ... bohužel.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Takhle má vypadat sitcom ze života. Řeknete raději když vás něco naštve suché: "Sakra" nebo raději "Do prdele!"? Tenhle seriál si na nic nehraje, zato opravdu má koule. Nejsem zastánce stavění humoru pouze na sprostých slovech, ale někam prostě patří! Seriál se nebojí prdelí, kurev, hoven, hulení, sraní a maximálně černého humoru.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Opakující se, absurdní, fekální, nekorektní, vulgární, nechutné ale po čertech skvělé! Britové zase ukazují svůj humor v krystalické podobě, který buď milujete nebo z duše nenávidíte. Pak ovšem vznikají situace, kdy jeden brečí smíchy a druhý hned vedle kroutí nechápavě hlavou, co se vám jako stalo a co vám na tom přijde vtipný. "Dám si lanýže na kaviárovém pyré, k tomu lososa na červeném víně a jako dezert créme brille ....... a tatranku a půl kila sekaný!!" Není co dodat!