• Rodinný

Andílek na nervy (2015) odpad!

hrozné, sleduji... ochotníci z hubařovic natočí lepší biják.... obsadit si do impotentntního filmu profláknuté xichty není výhra viz otřesná Černocká

„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)

dobrý nápad, malý rozpočet... pokus o slavné časy O. Lipského bohužel nic moc, přesto dám tři za výkon paní Havelkové

Babovřesky (2013) odpad!

mám sebemrskačskou náladu, tak na to za trest koukám.... a dobře sem udělal, sledovat TO , je normálně fyzická bolest :-) navíc herecký výkon mladýho Langmajera ani o píď nepřeskočí výkony všech ostatních statistů včetně Vondráčkové, Synkové, Žilkové, Kikinčuka atd. děs běs úděs.... Synková je mimochodem nejotřesnější... "teta Kateřina" jí nevyšla, "Polda" byl od začátku píčovina a to, co předvedla tuná.... s tím bych se do hrobu styděl............ vzdávám to, na to nemám! bolesti bylo dost. dokoukal sem, nicméně konec není vtipný ani trošku

Ceny Thálie 26. ročník (2019) (pořad)

nejhorší moderátorr všech dob,jeho hlas je nejnepříjemněší ze všech, co sem slyšel.... navíc jeho vyjádření ve dvanáctce, že vláda totálně selhala, v krizové situaci, je minimálně na žalobu.... tento člověk nemá na obrazovce co dělat

Comedy Club (2016) (pořad) odpad!

hovadina, zbytečná hovadina....králové trapáků se pasovali - Pavlásek a Knor, ještě do té partičky chybí "vypadámjaksvojebabička" genzer a krpatej suchánek, jenže ti mají dobrej kšeft v jiné trapárnosti.... no, hlavně, že vám to vydělává!

Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

čínská instantní polévka. stejná pitomost jako všechny ostatní "seriály" na soukromých TV.... instantní herci, instantní hudba,instantní režie..... kravina královská, a ty natahovaný dialogy o ničem... ubohost, Disney by opravdu nevymyslel větší kreatury, než jsou v tomto veledíle

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Bezva, TV Prima je opět o krok napřed. Ušetřila si spoustu času a vůbec se neobtěžovala natočit seriál jakože doopravdy...HOP... rovnou na parodii ;-)

Helena (2012) (seriál) odpad!

Bez přidaných smíchů bych netušil, co je vtip a kdy se mám smát.... velmi ubohý pokus o sitcom ve stylu "Roseanne"

Hello, Dolly! (1969)

ve svém žánru bezpochyby dokonalé... zvástě scéna "Nádraží" - nemá chybu. Několik divadelních verzí jsem viděl (v jedné dokonce tančil) , miluji tento muzikál, protože mu nic nechybí :-)