• Pohádka

Ostrov Dr. Moreau (1996)

Rozhodně lepší béčko než dříve mnou komentovaná Pustina (2006). Marlon Brando už toho šarmu dost ztratil, ale právě na tu roli se hodí. Pojetí je přiznávám šílené, ale chvilkově jsem byl uspokojen.

Pustina (2006)

Trošku až moc divoké na můj vkus, otřesná ptákovina navíc úděsně zahraná. Je sposuta jiných a lepších v tomto tématu.

Les Misérables - koncert z Londýna (2010) (divadelní záznam)

Nepatřím mezi časté návštěvníky muzikálů, toto jsem si ale vychutnal. Co se týká pěveckých a hereckých výkonů jsem velmi potěšen, co mě dostalo nejvíc je však technická stránka projektu - neskutečná masa lidí, a dohromady to dělá krásný zážitek. V Blu ray verzi nádherný obraz a dokonalá zvuková stopa.

96 hodin: Odplata (2012)

Zprvu jsem čekal trošku košatější děj, po chvilkovém zklamání se dostavila radost z pěkných scenérií Istanbulu a honiček autem, horší než jednička, to určitě, ale ne zas tak moc. Konec by mohl být víc rozpracovaný, bude trojka?

96 hodin (2008)

Hodně dobrý akční trhák, správně zvolený hrdina, Nesson se na to fakt hodí, ani chvilku nenudí, prostě paráda, není třeba hledat hlubšího významu, jde o čistokrevnou akční řežbu a jako takovou ji hodnotím velmi kladně.

Inga Lindström - Nová láska (2012) (epizoda) odpad!

Prostě jen další hloupá slátanina, ale svoje publikum si najde stejně jako třeba večerníček...:)

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Jsem velmi rozpačitý z Loopera, čekal jsem asi větší pecku. Filmu nechybělo nic zásadního, dokonce i Brice Willis byl super, jen jsem se skoro celou dobu nudil. Na konci celkem probrání, když se zastřelil, to bylo myslím všecko. Zdá se mi hodně nadhodnocen. Váhal jsem mezi 2 - 3 hvězdy.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Pořady o vaření sleduju jen okrajově, když už nic, kluci jsou alespoň přirození a vtipní.