• Pohádka

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad) odpad!

Aha, každá zasraná TV stanice má nějakou kravinu o vaření, tak aby i Barrandov nebyl pozadu. Ten komediant by bez angličtiny prostě neuvařil. Asi jsem vidlák, ale pořád nazývám rajče rajčetem a nemusím mít u vchodu na akci welcome drink. Trochu už se to přehání.

Peříčko (1997) (pořad) odpad!

I na erotiku je třeba trochu inteligentní moderátorky. ty vymaštěné mozky to vše potopily. Mělo se to dělat krapet jiným způsobem. Hory balastu vystřídaly trochu schopné "reportáže".

Počasíčko (1994) (pořad) odpad!

Proč míchat dvě různé věci? Naprostá zbytečnost.

Co je doma, to se počítá (2013) (pořad)

Krom blbého moderátora a blbých pravidel mě celkem vědomostní soutěže baví. Hodně rodin je nesoudných a z toho rezultují i jejich neúspěchy.

Saltová (2010)

Kromě svižné akce se dočkáte i napínavé zápletky, Jolie nezklame, osvědčená herečka pro tyto role. Nejedná se o převratné dílko, spokojeni ale budete.

Red (2010)

Docela průměrný akční film. Trošku do dabluje Expendables ale to nevadí. Mě se líbilo.

Anonym (2011)

Nelíbí se mi když se dělá ze Shakespeara něco co nebyl, prostě jsem tuto verzi příběhu nepříjmul. Zfilmováno pěkně.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Mistrně natočený seriál který získal řadu doživotních fanoušků. na mě působil vždy nějak ponuře, smutně, a moc sem se na něho netěšil. Dnes plně respektuji jeho nepohybné kvality, ale vidět znovu nemusím.

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Velice dobrá adaptace divadelní hry. Většinu Cimrmanovského díla beru spíše vlažně, nejsem skalní fanda, ale tento snímek se docela povedl.