Hellraiser: Inferno (2000)

Detektiv Joseph Thorne (Craig Sheffer) právě vyšetřuje brutální vraždu. Na místě činu nalezne divný předmět ve tvaru kostky, který si odnese tajně domů. Tam kostku otevře a zanedlouho zjistí, že právě otevřel bránu do pekel...Již pátý díl Hellraisera je dosti bizardní, zezačátku mě to i bavilo, ale pak se z toho stala ta pravá slátanina, kterou jsem čekal. Alespoň masky byly skvělé, ale kde se to hrabe na jedničku. 25%

Henry: Portrét masového vraha (1986)

Henry (Michael Rooker) je brutální vrah, který vraždí v ulicích Chicaga bez jakékoliv příčiny. Bydlí se svým kamarádem z vězení Otisem (Tom Towles), kterého taky brzy zatáhne do krvavého řádění. Jediný člověk, který může brutální běsnění zastavit je Otisova sestra Becky (Tracy Arnold)...Film založený na skutečném příběhu sériového vraha. Oběti vypadají opravdu hrozně a násilím film opravdu nešetří. Horší je, že všechno vypadá dosti amatérsky a postavy se chovají nelogicky. Navíc v celém filmu takřka neuvídte policistu, což filmu dost uškodí. O tom, že se postava Otise neustále jen dívá na televizi, kde se o vraždách nikdo ani nezmíní raději nebudu mluvit. Být to natočeno trošičku reálněji je to super film. Takhle spíše úchylárna s nesympatickými až odpudivými herci. I přesto se na to dá dívat. 55%

Hercules (2014)

Jeho otec je Zeus, král všech Bohů, ale matka byla smrtelnice. Spolu měli chlapce, napůl člověka, napůl Boha. Ale Diova královna Héra, v tomto viděla urážku, živoucí připomínku nevěry svého muže. Dítě dostalo jméno Hercules (Dwayne Johnson), jako Héřina sláva, to ale Bohyni neusmířilo. Chtěla, aby Hercules zemřel, ale ten byl naštěstí po otci. Když dosáhl dospělosti, Bohové mu uložili vykonat 12 úkolů. Pokud by je splnil, Héra souhlasila že jej nechá dál žít v míru. Po složení zkoušky žije jako žoldák se svou partou bojovníků ve vyhnanství. Poskytují komukoli ochranu za zlato a tak neváhají a přijímají nabídku tráckého krále, kterého ohrožují tyranští bojovníci. Otázkou je, zda stojí Hercules a jeho družina na správné straně...Zpočátku sračka, kterou jsem chtěl poslat do horoucích pekel, ale postupem času si mě tento jinak natočený Hercules získával a celkový dojem byl nakonec vcelku dobrý. 55%

Herkules: Zrození legendy (2014)

Královna Alcmene (Roxanne McKee) přivede na svět nemanželské dítě, syna boha Dia, Hercula (Kellan Lutz). Král Amphitryon (Scott Adkins) ví, že Hercules není jeho syn a také se tak k němu chová. Upřednostňuje svého jediného syna Iphiclea (Liam Garrigan) a chystá se jej oženit s dcerou svého nepřítele, kyperskou princeznou Hebe (Gaia Weiss). Jelikož jsou ale Hercules a Hebe do sebe zamilovaní, pošle král Hercula na nebezpečnou výpravu do Egypta s velmi slabou armádou. Zde padne Hercules do zajetí a svůj život si musí vybojovat v aréně. Jakmile si Hercules vybojuje svobodu, shromáždí armádu, aby vybojoval zpět vše, co mu bylo právem odepřeno...Moc jsem se na tento film netěšil a odkládal jej, ale pozor. Není to tak špatné jak recenze ukazují. Jistě Kellan Lutz není asi tou nejlepší volbou na roli Hercula, protože si jej spousta lidí zaškatulkovala v sérii Twilight, ale nad tím jsem já mávnul rukou a i když film má své nedostatky v podobě scénáře i střihu, já se celkem dobře bavil. Měl jsem sice chvílema pocit, že se dívám na směsici Gladiátora, 300, Tróji a Spartaka, ale to vše se podařilo skloubit dohromady a nebýt toho debilního bleskového meče na konci, byl bych spokojen daleko více. 55%

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Hitch (Will Smith) je randeolog, který pomáhá mužům získat své vysněné ženy. Jednoho dne si s ním sjedná schůzku účetní Albert (Kevin James), který je bezhlavě zamilovaný do celebrity Allegry Coleové (Amber Valletta). Aby si Allegra vůbec Alberta všimla bude potřebovat Hitchovi rady. Po několika dnech si Allegra skutečna Alberta všimne a sjedná si s ním schůzku. Toho si nemůže nevšimnout tlupa bulvárních novinářů včetně krásné Sary Melasové (Eva Mendes), která učaruje svým kouzlem právě Hitche. Ten se najednou sám ocitá před problémem, jak Saru zaujmout natolik, aby si s ním dala rande...Příjemná romantická komedie s ukecaným Smithem a ještě lepším Kevinem Jamesem. První půlka mi přišla velmi zábávná a mnou tento dlouho opovrhovaný film, mě velmi bavil. Ve chvíli, kdy se ale Smith snažil balit Mendesovou, už mi to tak originální a vtipné nepřišlo, což byla škoda. Každopádně myslím, že film tahá spíše sympaťák Kevin. 60%

Hlas smrti (2005)

Jonathan (Michael Keaton) je architekt a za manželku má úspěšnou spisovatelku Annu (Chandra West). Ta bohužel jednoho večera havaruje se svým vozem a zahyne. Jonathana po pohřbu kontaktuje neznámý muž Raymond Price (Ian McNeice), který tvrdí, že s ním Anna mluví prostřednictvím audio a video zařízení. Jonathan tomu nevěnuje pozornost a myslí si, že mluví s bláznem. Po několika měsících mu však v kapse zazvoní telefon s Anninim číslem a Jonathan pozoruje, že se skutečně dějou podivné věci. Rozhodne se tedy, že Raymonda kontaktuje. To co poté uvidí u něj doma, je pro něj šokem...Hororový thriller, který se snaží děsit pomocí audio a video kazet. No až tak se to nepovedlo, pár lekaček tam sice je, ale pro zkušeného fanšmejkra nic nového. Scénář potřeboval ještě vyšperkovat, příjde mi to zfušované. 50%

Hlavně nezávazně (2011)

Adam (Ashton Kutcher) je zdrcený ze zprávy, že jeho otec chodí s jeho bývalou holkou. Rozhodne se tedy za každou cenu vyspat s nějakou holkou. Rozesílá tedy textovky ze svého mobilu různým ženám a u toho pořádně pije až se druhý den ráno probudí u kamarádky Emmy (Natalie Portman), kterou neviděl několik let. Vznikne mezi nimi nezávazné pouto založené výhradně jen na sexu a tak to jde několik týdnů po sobě až do chvíle, kdy oba začnou k sobě cítit mnohem víc...Průměrná romantická komedie s moderní hudbou a sympatickou hlavní dvojicí. Vtipů a zábavy už je tady ale míň, než by mohlo. 60%

Hlídač (2009)

Rolland (Steven Seagal) je policista, který je při jedné z akcí téměř smrtelně zraněn svým zkorumpovaným kolegou. Jakmile se dá dohromady odchází předčasně do penze. Jakmile se Rolland dostane opět do bývalé formy, je najat svým přítelem, aby dělal bodyguarda jeho dceři Nikitě (Liezl Carstens), kterou chtěl někdo unést. Únosci opět zaútočí...Konečně se Seagal trochu probral a natočil svůj nejlepší film za několik let. I když je to průměrná podívaná, Steven opět láme kosti a mlátí se tak, jak jsme na něj zvyklí. Proto se asi jen tak ze zvědavosti brzy podívám jak se mu vede i v jiných filmech. 55%

Hlubina (2002)

Posádka americké válečné ponorky Tiger Shark zachrání na širém moři tři pasažéri britské potopené lodi. Jakmile je vezmou mezi sebe, začnou se v ponorce dít podivné věci. Napadne je neznámá loď, začínají se ozývat podivné zvuky a gramofon se spouští sám od sebe. Někteří členové posádky si začínají myslet, že za vše můžou duchové...Nemám moc rád filmy odehrávající se v ponorkách, lodích, stíhačkách apod. A ani Hlubina mě nijak zvlášť nebavila. Neříkám, že je to špatný film, ale zdejší hodnocení odpovídá realitě. Průměrné drama, které se snaží děsit ale skutek utek. 40%

Hlubinná hvězda šest (1989)

Posádka ponorky Deepstar Six, má hluboko pod mořskou hladinou postavit jadernou elektrárnu. V hlubinách oceánu, ale nejsou sami...No celou hodinku se nic moc nedělo,ale pak to přišlo a bylo to dobrý. Přidávám jednu hvězdu za pěknou příšeru,ale více se mi kdysi líbil film Leviathan. Slabých 50%