Obi-Wan Kenobi - Část VI (2022) (epizoda)

Když předehra stojí za hovno, sex stojí za hovno... tak ten orgasmus bude asi jako poslední díl téhle série. Taky na hovno.  Proč jako Obi wan nechal Vadera žít???? Nebo ty šutry co s Vaderem dělaly tolik jak kdyby ho trefovaly tenisaky...  Křižník impéria nemá stihacky, co by dokázaly pronásledovat druhou loď? nebo řízené střely?? a kamera je jako kdyby ji držel frajer s parkinsonovou chorobou....A přijde mi, že s každým dílem měli filmaři ještě menší rozpočet než na díl předchozí. Kurva vždyť přestřelky ve vesmíru vypadaly v původní trilogii líp jak tady ... prostě tvl netoc star warsy když na to nemáš love... A může mi vysvětlit, co trefovaly ve vakuu ty laserove střely, když po nich zůstávaly obláčky jak z flak kanonu....  zklamaní toto, fakt že jo... je mi jen líto absolutně nedoceněného Ewana, který v celým serialu mohl ukázat svůj um tak 1.5x

Ubal a zmiz (2021)

Jako jděte doprdele s tím hodnocením 54%.... sice je vidět, že to bylo lowcost, ale na poměry aktuálního českého filmu je tenhle film Top.... má to spád, vyvarovalo se to kýči a trapnosti, dialogy jsou akorát, celkem uvěřitelný, s product placementem to je v přijatelné míře, ale hlavně duo policajtů s Hoffmannem a Adou z okresního přeboru, no ty vole 🙈 ti páni si to kradou pro sebe😎 celkové cast je výborný. mafiáni uvěřitelný, i ten rakosak nedělá parodii na svojí etniku. Prostě příjemný film 😊

Sociální dilema (2020)

má generace vyrostla na televizi... taky do nás huceli, ať na ní necumime,nebo nám vymeje mozek...a ano... někdo i na stará kolena čumí na Ulici, Ordinaci a kompenzuje si svůj ponurý nudný a neúspěšný život žitím osudy svých oblíbených postav změnych pořadů.....pro dnešní generaci je TV mrtvé pomalé medium.... žijí skrze technologie na mobilních telefonech.... někdo se stane obětí konzumu... jiný bude chtít víc a zkrátka něco dokáže..... technologie jsou oheň.... když s ním neumíš, spálí tě... je ale řešení oheň zakázat? ne... je dobré vychovávat své děti ke kritickému myšlení a upřímně.... myslím, že pravda si vždy cestu najde navzdory sebedokonslejsim algorytmum ... co vidím na generaci mých dětí, myslím těch nejmenších.... osobně tipuji, že další generace se budou vracet zpět ke kořenům. ta absolutní dostupnost všeho se stane příliš nudnou pro revoltující mládež a tak jak se dostalo do kurzu nekouřit a nepít, dostane se do kurzu i nebýt želé na mobilu..... zkrátka... verme mladým, oni to dají 😎

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tenhle legendární seriál má objektivně bohužel už víc špatných sérii než těch dobrých.. po 15.serii to šlo do hajzzllu

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Hlavní hrdinové dospěli, stejně jako jejich film. Nejvyzrálejší díl z celé série. Obdivuji, jak po tolika letech autoři dokázali zachytit původní atmosféru, že se neuchýli k dnes tolik populárnímu perverznímu humoru, že celý film má určitý přesah a řekl bych, že jde o jedno z nejlepších ukončení série, minimálně v žánru komedie.  První Prcičky jsem viděl v 7.třídě ve 4 ráno na VHS. Myslím, že tato série (Prcičky 1,2,3 + reunion) zformovala celou naší generaci... 1986-1989

Snowboarďáci (2004)

3* jen a jen za tu prcatelnou lucinku vondrackovou

Divoká karta (2015)

jako ročník 88, jsem začal s bojovými sporty díly klasice JCVD, věřím, že dnešní mladý může k lásce k bojovým sportům dovézt právě tenhle týpek

Divoký anděl (1998) (seriál)

jenom úplná buz na dá nízké hodnocení. Ach! Natalka a ta její prdelka ❤️