• Pohádka

Rudolf (1998)

Taková příjemná vánoční pohádka. Ikdyž si hlavní hrdina s červeným nosem musel taky projít nepříjemnými situacemi což určitě nebyla jednoduchá věc, ale alespoň z toho vzniklo napínavé celovečerní dobrodružství. A nakonec sklidil slávu a velký obdiv. A nejvíc mě pobavila ta scéna na konci. Že: já si přeji abys byla hodná. A odpověď: Co je tohle za přání? :D

Kouzelná pastelka (1964) (seriál)

Jako malá jsem tohle milovala a na toho chlapečka který vlastnil kouzelnou tužku jsem si pořád hrála. Ale strašně mě štvalo že si jen tak pastelkou nemůžu namalovat vchod a realisticky jím projít. :D

Pingu (1990) (seriál)

Tento seriál totálně zbožňovala moje babička. Vždycky jsem ji to musela pouštět na videokazetě když jsem byla malá. Já si ovšem frčela na jiných pohádkách.

O vepříku a kůzleti (1970) (seriál)

Hvězdičku přidávám za precizní ztvárnění loutek. Ale vzhledem k tomu že tato pohádka bohužel byla jenom v černobílém provedení, tak to s Hupem a Hopem nemůžu srovnat.

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Prostě paní dojde k nějáké skutečné rodině která je bohužel skutečně zoufalá a snaží se to tam nějak urovnat. V některých rodinách to nemá absolutně cenu a jindy se jí to tam podaří urovnat, ale pouze v její přítomnosti. Pochybuji že jim to vydrží. Sotva odejde, tak se beztak vrátí všechno do starých kolejí.

Tom of Finland (2017)

Film je místy dost nudný a čekala jsem od něj více. Avšak pořád lepší než Another gay movie. Tom of Finland má alespoň nějáký děj. A kdo chce vidět totálně realistické kresby homosexuálních potřeb, tak nebude zklamán.

Hotel Modrá hvězda (1941)

Komedie kde bylo veselo, lidé krásně oblečení a hudba k filmu byla taktéž výborná. Ale ty jejich unáhlené sňatky mi přišly hodně nereálné, když se vlastně skoro vůbec neznali. To chtělo trošku více propracovat.

Okénko (1933)

Nějákého ducha komedie to má, ale jsou i lepší. Nejvíc mě asi pobavil ten nečekaný pravdivý závěr kde byl Haas v noci. A že to všechno co se dělo okolo byly jen povídačky.

Já nejsem já (1985)

Taková jednoduchá sranda. Určitě bylo zajímavé vidět co se stane když proběhne vzájemné převtělení. Akorát to muchlování v posteli si mohli odpustit.

Počestné paní pardubické (1944)

Moc dobrý film. Konečně si taky jednou Blažena Slavíčková užila velkou roli. S Františkem Filipovským kterého bych tam na první pohled nepoznala jim to moc slušelo. Kdyby řešila básníka, tak by si akorát trápila a já ji přála ať je šťastná. JInak vzhledem k unáhleně předvídatelnému konci ubírám hvězdičku.