• Krátkometrážní

Kolo (2003)

Nápad geniální, animace úžasná, ale vše zůstalo z velké části trestuhodně nevyužito.

Saw 2 (2005)

Saw je veleúspěšná série s několika pokračováními, která těží hlavně ze dvou věcí - ukázat divákovi co nejvíce zajímavých úmrtí a promyšlené pointy. To se podařilo i ve dvojce a nepřijde mi o nic horší než první díl. Ani Jigsawovo poselství o životě a smrti mi nepřijde nijak otřepané. Slušné pokračování, které si další díly určitě zasloužilo - dnešní horror trend a obliba u diváků mluví za vše.

Patrick (1978)

Punc starého hororu se Patrickovi upřít nedá. Solidně se buduje atmosféra a celý námět je poměrně zajímavý. Nudnější pasáže a slabší scénář však film zanechávají v průměrných (nejen australských) vodách.

Izolace (2006)

Snímek sice nemá hlavu ani patu, ale humor mi víceméně seděl a několik drsnějších scén zachránilo třetí hvězdičku. Dyer mě nezklamal a zůstává u mě v žebříčku nejnadanějších mladých herců Británie.

Let's Pollute (2011)

Ne grafikou, ale poselstvím o hlouposti lidstva je tento snímek výjimečný.

Tong (2009) (studentský film)

Asijský vědec Tong vypadá jako sběratelská figurka typu bubble-head a méně sympatickou postavu bych hledal jen těžko.

Mortys (2011) (studentský film)

Hezky udělané a s myšlenkou. Lidi zmizí a smrt nebude mít co žrát.

Justice : Stress (2008) (hudební videoklip)

Mladíci odkojení ulicemi Paříže zkrátka nejsou nejmilejší beránci. Dynamické, reálné a znepokojující.

The Pitch (2001)

Nabitá upoutávka na vlastní tvorbu. Pokud bych jel na zmíněný festival, režiséra tohoto snímku bych si pamatoval.

The Valley (1985)

Phenomena je vynikající film, Valley je jakýmsi bonusem.