• Krátkometrážní

Poslední dny na Marsu (2013)

V mnoha ohledech zjevná inspirace Vetřelcem je k dobru věci a atmosféru si užijete vrchovatě. Musím ocenit i výpravu s kulisami, celý snímek radost pohledět. I když je celá zápletka dosti extrémní a v podstatě absurdní, díky výše zmíněným kladům a preciznosti kamery hodnotím pouze kladně.

Statečné srdce (1995)

Jeden z nejlepších velkofilmů natočených v 90. letech. Boj za svobodu je zkrátka silným tématem v jakýchkoliv kulisách.

Frajeři ve Vegas (2013)

Velmi sympatické postavy, zápletka samozřejmě povrchní, pořádně nehodná ani jednoho z herců.

Benga v záloze (2010)

Humor mi ne vždy seděl, ale celkově hodnotím kladně za několik opravdu hodně vydařených scén.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Ocenit se musí různorodost této trilogie - takový rozdíl mezi jednotlivými snímky nenajdete nikde jinde. Avšak řečeno na rovinu - čekání na poslední díl se nevyplatilo. Některé hlášky jsou výborné a uvidíte vedle stonožky i lidskou housenku, většinu filmu se však nic neděje a i přesto, že se tentokrát díváme na komedii, tak je hodně momentů vyloženě trapných či nudných. Pokud máte náladu na "Byl jednou jeden polda" po americku, pusťte si třetí díl Human Centipede.

NON-STOP (2014)

Mezi "vzdušnými" thrillery průměr, sice chvílemi nevíte, na čem jste, ale vše spíše působí jako vycucané z prstu, než jako poctivá scénáristická práce. Neeson a Moore fajn.

Zpátky do ringu (2013)

Svalovci už nejsou to co bývali, ale údery stále sedají a komediální notou se mi snímek trefil.

Báječná léta pod psa (1997)

Spíše televizní film než kino trhák, ale příjemný hereckým obsazením a pelíškovským příběhem.

Drive Angry (2011)

Grindhousové vzpomínky, béčko jak vyšité, pro mě se vším všudy. Několik opravdu kultovních scén, chvílemi slabší technická stránka, ale já si tuto netradiční road movie užil.

Nebeští jezdci (1968)

Hrzán v netradiční roli, která mě chvílemi nadchla, chvílemi mu zase příliš neseděla. Československý válečný film bude pro Nebeské jezdce těžce hledat konkurenta.