Yellowstone - Season 1 (2018) (série)

Yellowstone mi úplně změnil pohled na dnešní kovboje v amerických big ass bourákách. Je to zábavné, svižné, postavy jsou precizně napsané a pečuje se o ně zde s láskou. Bohužel tím, že je zde tolik postav, tak to seriálu někdy neprospívá. Určitým postavám se někdy seriál věnuje víc než by musel. Herci jsou skvělý, Costner je frajer, soundtrack a atmosfera jsou skvělý. Škoda těch zbytečných scén, stopáže 1. dílu, někdy předvídatelného děje a pár postav navíc. Jinak je to super. 8/10

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Nebudu chodit kolem horké kaše. Ten film je příšerně overrated. Očekávaní jsem po trailerech neměl tak vysoké jak po zhlédnutí zdejšího hodnocení. Musím ale říct, že je to poměrně zábavná akční výprava. Stopáž je sympatická a tempo má film dobrý. U postav to je už pro mě osobně něco horší, protože máme tu jako menšího záporáka vypatlaného frajera, jehož motiv, proč ukradl dceru je nejhorší mrdka. Jako nevím, kdo tohle vymýšlel ale asi se trošku na to vysral. Je smutné, že i když se snaží pan vypatlaný svůj motiv obhájit, tak je to pořád na přesdržku. Hlavní záporáčka aka Červená Karkůlka je docela v pohodě, ale mohla být lepší. Ostatní hlavní postavy dobře napsané, herci jsou fajn (kromě té frajerky co hrála dceru Barda). Vizuál pěkný, práce s kamerou někdy skvělá, humor excelentní, hudba skvělá. Děj hodně nelogický, někdy idiotský a někdy dost uspěchaný (scéna s helmou u trezoru). Ve finále je to fajn film, který ale nesplnil moje očekávání. 7/10

Vřískot (2022)

Maraton je za mnou, a i když to je pořád to samé dokola, tak mě to pořád dost baví. Jen mě mrzí, že je to pořád co se záporáků týče docela i předvídatelný a ve finále působí jejich motivy zase, jako kdyby si je někdo vycucal z prstu, ale pořád lepší jak ve 3. díle.  Líbí se mi, že pořád i přes to, že už to jede víc na vážnější tónu tak si film dokáže pořád ze sebe udělat prdel a hlavně, že film myslí i na chudáka Randyho <3. Humoru je sice míň, ale zato si ho víc vážím a víc mě rozesměje, nové postavy jsou poměrně solidní, herci jsou za mě z většiny skvělý, ať už mluvím od Jenně Ortege, která film tahá nebo Jacku Quaidovi. Soundtrack a střih při akci je asi to co mě zde zklamalo nejvíc. Celkově je to solidní pokračování, které se drží toho stejného jen v novém kabátu a nesnaží se to skrývat. 7/10

Vřískot 2 (1997)

Za mě skoro stejně kvalitní jako předchozí film, který za mě je neskutečně skvělý. Děj sám o sobě je zde skoro totožný ale bere se víc vážně a na humoru se bohužel ubralo. Postavy jsou pořád fajn kromě Randyho, který je prostě perfektně napsaná postava. Soundtrack je super a atmosféra zde je pořád taky pořád dobrá. Bohužel tím, že se děj snaží být kopií toho z prvního dílu tak je finále otřesné a vůbec jako v 1. díle nefunguje. Další problém je, že divák si dokáže předpovědět, kdo je vrah. Motiv záporáka je hloupý a působí docela bez nápadu. 7/10

Wednesday (2022) (seriál)

Nechápu ten hype a asi ho nikdy nepochopím. Dva frajeři co simpí Ortegu jsou bolest sledovat jinak ostatní postavy fajn ale nic extra, seriál jako detektivka také fajne hlavně co se atmosféry a napětí týče, ale ten děj je někdy tak předvídatelnej až to bolí. Kamera dobrá, soundtrack super, záporák zkurvenej Harry Potter, který nesnáší to co je on sám.... Nepochopitelný poslední díl je pro mě nekončící otázka proč?... Vtipné jak oba souboje v poslední epizodě, které mají být KUREVSKY STRAŠNĚ EPICKÉ tak náhle během mrknutí oka skončí. Eugene je MVP celého seriálu společně s Věcí. Druhou sérku asi zkouknu no. 6,5/10

Legenda jménem Vox Machina - Série 2 (2023) (série)

Scanlan s Vaxem letí s prstama do zadku draka s kyselinou. Grog geniální parodie na Kratose. Keyleth ohnivák. Percy snajpr jak sviňa. Vex 100% přesnost a Pike simpuje Scanlana. Humor super, děj je sice o něco horší zde jak v minulé sérii hlavně, protože někdy působí moc na sílu a někdy nejistě, ale na druhou stranu má skvělé tempo. Orignialita je tu větší kromě draků jako záporáků. Už se mi zdá, že tvůrci jsou čím dál víc nejistější co se postav týče (neplatí o všech). Je to pořád super jen jsem čekal trošku něco víc. (btw minulost Groga epic) 8,5/10

Prezidentský duel (2023) (pořad)

Já nechápu co mají ostatní za problém. Já se královsky bavil díky pánovi jménem Endy Bejbiš a doufám, že se na příští debatu nasosá víc alkoholem. (ti romové co mu dali napít jsou MVP)

Supaidâman (1978) (seriál)

Co na to říct... Šikmoočka to prostě umí. Zatím viděn jen 1. díl ale už teď je to best Spiderman, který zde je šíleně podhodnocenej. V dalším díle chci vidět Godzillu proti Optimus Primovi jinak se naštvu. 9/10

Denní směna (2022)

Vidím, že Netflix filmy se nijak kvalitou nezměnily. Hlavní postavy trošku podle šablony, hudba o ničem a scénář jak od frajera, který dosáhl puberty. Upíři jsou v tomhle filmu stejně k hovnu jako zombie v malé skupině. Je to sice svižné, ale o hovně. Potenciál to sice mělo, ale Netflix se na to zase vysral. 4,5/10