Ledově ostří (2007)

Podle vysokého hodnocení jsem se těšil na odvaz a že se budu řezat smíchy, ale akorát jsem se nechal nalákat na pěknou kravinu bez špetky humoru. Hodně dlouho bych musel vzpomínat, kdy naposled jsem viděl dva tak nesympatické herce v hlavních rolích.

Nestanu se tvojí ženou (2007)

Velice příjemná oddychovka se sympaťákem Paulem Ruddem a lehce potrhlou Michelle Pfeiffer, kde si tak trochu hrajou na Demi a Ashtona.

Blázinec na koleji (2003)

Ano, souhlasim se všemi, že je to kravina, ale nedá mi to a dávám 3 hvězdy. Když se trochu zorientujete, kdo koho a proč nahání po chodbách jedné univerzitní koleje, tak se určitě alespoň párkrát zasmějete, protože vymyslet takovou změť nedorozumění a náhod kolem jedné kabelky je umění a za to scénaristovi tleskám.

Hvězdný prach (2007)

Nádherně odvyprávěná pohádka s krásným příběhem a fantasy tématikou. Je to spíše podívaná pro starší publikum než děti základní školy. Výborní herci, které si hned zamilujete. Opravdu jako zářící hvězda Claire Danes, přihřátý "zlý" kapitán Shakespeare v podání De Nira nebo zlá čarodějnoce Michelle Pfeiffer.

Už jsme tam? (2005)

Tak takové děti bych při první příležitosti zabil. Trapná komedie, dokoukat se to dalo, ale víckrát už ne.

Shrek Třetí (2007)

Ani dva předchozí díly zlobra jsem nemusel a tady už je vidět naprostý úpadek fantazie scénaristů. Snaží se být za každou cenu vtipní, ale vůbec to nefunguje. Nejvtipnější mně přišla scénka, kdy kocour šermuje a po vzoru Zorra, vyšije podpis.

Happy Feet (2006)

Koukalo se na to pěkně, animace výborná, písničky byly dobře zvolené, ale příběh mně 2x nesedl.

Sněhový zázrak (2005) (TV film)

Několik příběhu, které spolu vůbec nesouvisí (vlastně až na jeden, abych nekřivdil). Film si hraje s vánočním kouzlem, ale ani jeden příběh si po skončení nebudete pamatovat. A kdybych to neviděl v období Vánoc, tak je to pouze na 1 hvězdičku.

Perfektní servis (2004)

Jedna hvězda za Arielle Kebbel. Jinak je to naprostá kravina bez jakéhokoliv humoru.

Natěrač (2008) (TV film)

Kdyby Budař tak moc nepřehrával, bylo by to daleko koukatelnější. Když ztvárňoval postavu natěrače, tak to byla prča, ale v postavě zastupujícího manžela se tam vkrádala trapnost. Martha Issová přesně vystihla tu trhlou ženskou a Jitka Čvančarová je sice pěkná, ale není to herečka.