Smallville - Únik (2010) (epizoda)

Jinak celkem nůďo,ale Silver Banshee,pěkná.

Smallville - Absolutní spravedlnost (2010) (epizoda)

WAW! Větší rozpočet a dal bych to klidně do kin místo DCEU. A ta naprosto skvělá hudba! Kompletní scorečko by bylo bezesporu lahůdkou. Dr.Fate a Hawkman,bomba!

Smallville - Pandora (2009) (epizoda)

To co byla záhadné v 1.díle,je zde vysvětleno a je sakra dobře,že s tím autoři nečekali (jak je jejich dobrým zvykem),až na konec série.

Smallville - Kandor (2009) (epizoda)

Jeden z vrcholů celé série a seriálu,jako celku. Donner!!!

Smallville - Série 9 (2009) (série)

Pro mě dodnes absolutní vrchol celého s. Už jen z důvodu,že zde máme historicky 1.a také jediný film,uprostřed série. A ten je!

Smallville - Doomsday (2009) (epizoda)

Docela temné...na Smallville. Ale ten Doomsday se jim fakt povedl. Paradoxně mnohem lépe,než ten jeskynní troll z BvS. Ironie. Nepotřebujete totiž stovky milionů,abyste vytvořili comicsově věrnou a efektní postavu. I tak náročnou,jako pan Doomsday.

Smallville - Kouzlo (2009) (epizoda)

Tak, Zatanna se jim vážně povedla. Proti jejímu sex-appealu, včetně fetishistova vlhkého snu, síťované punčochy v ďábelské kombinaci s extrovními vysokými botami+zbytek, vypadá i její comicsová verze jako chlap.:) Díl, jako takový je klasická vata mezi zač. a koncem série.

Smallville - Rekviem (2009) (epizoda)

Výborně obsazený Toyman a ten geniální song na konci! Jo a taky Lana aka protivná kráva,mizí konečně a definitivně ze scény.

Smallville - Série 8 (2008) (série)

Na této takové, jaksi nijaké,přesto zajímavé sezoně, je rozhodně nejdůl.příchod jisté Tess Mercerové,která je....ale nebudu spoilerovat. Ale prozradím,že její pravá identita fakt stojí za to!