Indestructible Man (1956)

Popálený ksicht, pěkné. Ženské, velmi pěkné (myšleno jejich těla). Je zcela zbytečné cokoli dál psáti, páč Lima is THE GOD of comments. Alespoň některých, hehe.;-) Je ovšem smutné a nefér, že Nezničitelný Muž....nebyl zase nakonec tak nezničitelný. Fňuk. Já bych ho nechal přežíti všechno a aby zlikvidoval každého, kdo se mu postaví do cesty. To by byl trhák!!!

Mozek, který neměl zemřít (1962)

Ty 2 hvězdy jsou za tu mini rvačku dvou ženských, z nichž ta černovláska měla fakt výstavní nohy (i zadek, samoz.) a za finální monstrum, na jeho ´´xichtě/hlavě´´ se maskéři, opravdu vyřádili. Jo a hl. postava (ne, nemyslím tu hlavu, mě by spíše zajímal ten zbytek, na hlavy já nikdy moc nebyl) toho nemrcoucha, měla blbou držku a otřesný účes.;-) Afro...hadr! Tomu jsem fakt přál smrt, páč vypadal tak debilně a neschopně a díky až Picassovskému monstru (Knížák by chcal blahem), jsem se dočkal a za to mu patří náš dík. Ten konec je stejně hovadina, páč II. od něj měl začínati samotný film, a jet dějově dál. Bylo by to o 100% lepší.

Snow Creature (1954)

Putování, putování...a ještě více toho putování. Jako v LOTRovi. Jenže tady není opulentní výprava, megální symfonický nářez...jen putování.:))) Ještě někdy, uvidím chlápky s cepíny a budu...křičet! a zarazím jim ty jejích nástroje do....hlavy!:) Jako ta chuděrka Sněžná Stvůrka/stvoření/tvor. Moc chlupatá a moc hubená. Nikoli štíhlá.;-) 60% filmu je prostě....putování. To snad nestálo ani 100 dolarů. Haha. Většina filmů tohoto druhu, která se vydávala za SF/H, což byla v 90% lež jako věž, byla aspoň stupidně hravá a zábavná. Tady se jen nudíte a koukáte na to jen kvůli hl. postavě a i ta (jak jsem již výše naznačil) nestojí za tu námahu. Nanejvýše tak soft thriller s nějakým tím úderným názvem a většinou už dnes kultovnímy popisky jako: ´´Největší nebezpečí leží 17 mil od vašeho prahu...směrem vzhůru!´´ (On the Threshold of Space 1956), ´´Zničit tento mozek bude obtížné. Je totiž nezničitelný.´´ (The Evil Brain from Outer space 1958) etc. je to fakt tuny.;-) A stojí to za to. Pro milovníky pokleslého B braku z monster období (na které vcelku právem nadává Bela Lugosi v Edu Woodovi) je zde už jen kvůli plakátům, nachystaná...hotová pokladnice! Jen ji otevřít. A samozřejmě i zde, jak je vidno, je zcestný popisek, Napůl člověk, napůl monstrum, což je lež a rasismus k tomu, checht. A naprostý a totálně typický (nejdříve mě tento prvek iritoval, pak jsem si ho zamiloval) prvek, Yetti drží ječící slečnu v mírně potrhaných šatech a v lodičkách. Někdy je i bosá, to je pravda.;-)))))) To, že tento prvek se prakticky nikdy v samotném filmu nevyskytoval, zdá se, tehdejší producenty a jiné enty, nijak zvláště nevzrušoval.:) Možná ty namalované ženské, které si očividně v reálu nemohli dovoliti. Hahaha!!!

Freedom Fighters: The Ray (2017) (seriál)

3 za Overgirl. Jinak, pohoda. Určitě lepší, jak celé CWu dohromady.

Návrat k vítězství (1981)

Pro fotbalové magory musí býti přítomnost jedné z ikon tohoto velmi přeceňovaného a obludně, amorálně a nekontrolovatelně přeplaceného ´´sportu´´ něco jako megaultraorgasmus na entou. Naštěstí pro nás ostatní, je tam pan Max von Block Sydow, pan Vánoce Rambo a Michal Caine.;-) Ale ani to ve výsledku nestačí na průměr. Námět je zajímavý...leč natočený s takovým jako nezájmem, či co.

Le Fétichiste (1997)

Mé vůbec, nejoblíbenější...slovo. Tedy nemyslím zrovna ve francouzštině, ale obecně.;-)

Dům v růžích (2002) (seriál)

Pro Kingovy fanoušky, povinnost. Hudba od autora Bouře Století, opět na 100%

Italský hřebec (1970)

Nejlepší komentář...dobytek. Jeden. Hahaha!!! Hl. to se ztahováním kalhot. To mě dostalo.;-)))

Malý krámek hrůz (1986)

Zubař je KING!;-) To bylo ještě před tím, než Martin tak nehorázně pošlapal a tak vůbec, postavu inspektora (pardon, šéfinspektora;) Closeaua.

Senzační svět (1992)

Njn. holt to není pro každého. V dnešní době, kdy se téměř vše, podřizuje dětskému divákovi, až pro mnoho lidí...nestravitelné. Ale tak je to u spousty nedoceněných filmů aj.