Závod s časem (2013)

no za selenku gomez, fakt objektívne, treba pridať minim 1* ,čiže celkova za 4-5* :)

Zpátky do ringu (2013)

už sú proste na to starí, bola to fakt komédia, trápna. A lenivej šunke denirovi sa nechcelo ani dostať sa trocha do laty pre rolu.

Zulu (2013)

kvalitne natočené + neokukané prostredie JAR = kto dáva menej ako 4* je lama ((:

47 róninů (2013)

nic moc. Cieľové publikum tinedžeri, tomu zodpovedajúci rating a "množstvo krvi" a aj celkové spracovanie - infantilné. Bitky stoja za starú bačkoru vďaka tomu všetkému. Vyzerajú ako keď sa malé deti šermujú s palicami, proste z nich nejde "vážnosť". Sepuku v tomto zmysle tu pôsobí dosť srandovne :). Rozprávka na dopoludnie pre deti a verbala. Nekonečne lepšia "dospelá" fantasy z japonska je Shinobi: Heart Under Blade. ////// (Rozpočet - $175 million, celkovo zarobilo $145 million)

Aftershock (2012)

SPOILER: podľa popisu k filmu by si jeden myslel že tam bude bohviekoľko násilností na babách, však nočný klub, väzni... :D .No ale film je vlastne svojím spôsobom prudérny, je tam všehovšudy jeden decentný rejpík (a aj to ho prenechali neborke ruske :)) .Väzni vyzerajú ako idioti, vôbec nie desivo. Namojdušu najväčším zážitkom bolo cameo seleny gomez LOL

Agent na útěku (2012)

SPOILER: ma sere, že moja zlatá Olinka, moja obľúbenkyňa, pomaly v každom filme umiera - v max payne, kirot, centurion a ešte aj tu! WTF! Musím myslieť na to že to je len fikcia, to je len fikcia, ona žijeee :))) I hate bad ends........AND UPDATE po pár mesiacoch: to snaď neni možné, aj v ďalšom (chronologicky) filme - Sedm psychopatů - je zabitá (a to rýchlo), o.O

Aku no kjóten (2012)

SPOILER--------------- Brutal !!! Totálny masaker. Oceňujem úplnú "unrejtdnosť"---------------- a teraz si spomnime na BREJVIKa, ako sa usmieval na súde, nikto naňho nebol ani trocha zlučký a teraz si sedí v pohodlnnej väznici dobre živený s vidinou že ho s nie zanedbateľnou pravdepodobnosťou po čase prepustia na slobodu. Možno mu aj dovolili študovať na VŠ, ako žiadal, nechce sa mi gúgliť. Stručne - faking morons! (sudcovia, politici, tretí sektor s ich prehnanými ľudskými právami... etc). PS: aj ja som mal to šťastie že somn netušil do čoho idem :)