O šunce (2012) (studentský film)

Příjemná ilustrace, nepříjemné hraní si s postavami maloměsta.

Velkej Honza (2012) (studentský film)

Zábavnej krátkometrážní film z běžného života. Zápletka životního osudu hlavního hrdiny je skvěle doplněna fiktivním potravinovým řetězcem Velkej Honza a filmem Strom. Herci jsou na profi úrovni. Dokážu si představit celej film v obdobným duchu.

Short Film (2013)

Short Film díky krákosti nestačil vyloženě nudit, ale taky mi nic nepřinesl.

Teď a tady (2012)

Teď a tady prohlašuji, že jsem na toto téma viděl lepší filmy. Prvoplánovaná ždímačka emocí mě nechala zcela chladným, ačkoliv musím uznat, že Mekota se zhostila role velmi dobře. Už od začátku víte, že nakonec dojde na silná slova a činy, čili vás nic nepřekvapí,

Kříž cti (2012)

Přesně tenhle typ filmů mě baví, ten typ kde se dá vytěžit z minima maximum. Nečekejte akční film, jedná se o konverzační drama. Jsem rád, že film natočil Evropan a nikoliv Američan. Vše by se totiž zveličovalo.

Jackboots on Whitehall (2010)

Jackboots on Whitehall bych k Team America tolik nepřirovnával. Není to tolik napěchované drsným a vulgárním humorem jako dílo tvůrců South Parku, spíše můžete očekávat typicky britský suchý humor. Jako téma slouží alternativní historie druhé světové války ve značně zjednodušený a oddychový verzi. Rozhodně si autoři nelámali moc hlavu nad invazí jednotek eSeS do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, když se dá vlastně do Londýna prokopat. Zaujala mě orchestrální hudba, jenž dodává řečnickým momentům určitou vážnost, ačkoliv v této satiře potřeba vůbec není. Jackboots zobrazuje nejrůznější předsudky, které se na Angličany a Skoty ve světě tradují, a tím jen dokazují, že si umí dělat legraci sami ze sebe. Toho si vážím asi nejvíce. Určitě vás může zaujmout stylizace, satira a jistý nadhled. Varování pro citlivky: film obsahuje loutkové násilí!

Wolverine XXX: An Axel Braun Parody (2013)

Filmový X-Men začíná být pomalu nekonečná série, která s každým přibývajícím dílem ztrácí kouzlo. Porno Wolverine je, jak už to bývá zvykem, pouze cosplay, kde najdete několik dalších charakterů jako Spider-Man a Deadpool, kteří neutečou mocnému bloudžobu. V podstatě není důvod to vidět, pokud vás nerajcujou oblečky známejch komixovejch hrdinů. P.S. v galerii uvídite kozy :)

Ve vlnách (2013)

Z doposud viděných filmů o surfingu, což jsou pro mě Soul Surfer, Chasing Mavericks a Drift, mě tento kousek vychází jako nejlepší film. Můj obdiv si zalouží zejména pro pohodovu retro atmosféru a skvělý soundtrack. Zcela jistě tu najdeme scénáristické klišé, ale nejsou tolik výrazná, aby vyloženě rušila od sledování. V čase opadajícího listí zahřeje tento film na duši, doporučuji. End song: http://www.youtube.com/watch?v=kaZKS2XrBLY

Nejlepší trapasy (2013) (seriál)

Úroveň tohoto seriálu je znatelně slabá, přesto se najdou povídky, které vás pobaví. Jen je potřeba oddělovat zrna od plev a pečlivě vybírat. Když náhodou na 20 minut přepnete někam jinam a vrátíte se na to co vás zajímá, v podstatě se nic zásadního nestane.

Kick-Ass 2 (2013)

Dnes jsem si naservíroval pod nos pokřačování "Řiť-kopance" a mohu směle prohlásit, že jsem se výsostně bavil. Druhý díl nikterak, dle mého úsudku, nevybočuje ze standardu, jež přinesl díl prvý. Nechybí krvavá akce, morbidní satira a hláškující hrdinové. Co se herců týče, Hit Girl již nepůsobí tolik jako femme fatale a spíš se stává takovým doplňkem na scéně, postava Jima Carreyho si začátek filmu krade pro sebe a dalo se z jeho postavy vyždímat opravdu maximum - škoda, tady scénáristé pochybili. Jako slabiny vidím docela nevýrazný soundtrack oproti jedničce a malý prostor věnovaný některým kladným a záporným hrdinů. Vždyť například taková Mother Russia se ze záporáků se předvedla asi nejvíc. Kick Ass 2 není důstojným nástupcem, nýbrž důstojnou úctou jedničky.