Bill a Ben (2001) (seriál) odpad!

Hrozná blbost, nechápu jak takový seriály můžou pouštět dětem. Přibližně stejný odpad jako Teletubbies.

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

Předesílám, že nemám rád kočky, ale Garfield je moje oblíbená číča. Garfield se choval trochu jako prevít a jeho vychytralost neznala mezí. Animované zpracování je daleko lepší než film. Četl jsem několikrát i komix. Celkově Garfield je slušný kousek!

Pepek námořník (1960) (seriál)

Pepka jsem vždycky sledoval na Nově, naučná pohádka, kde Pepek vždy prohodil nějaké to moudro do života. Postaral se o Oliv Oylovou a když dělal potíže Bluto, tak i o něj.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Když pohádku tak hezkou a českou. Krkonošské pohádky jsou hezké, české a nesou sebou ponaučení, že vše zlé bývá potrestáno. Vždycky jsem fandil Trautenberkovi, protože Krakonošovi stačila sojka práskačka říct, co kde dělá Trautenberk a už měl co dočinění s pánem lesa. V pohádce je příjemná atmosféra venkova a lesa. Skvěle se na ni dívá. Některé díly byly slabší, dávám ****.

Síť (1995)

Dneska by to byl Facebook, kde by sháněla tu svou zábavu a přátele. Na Facebooku je celej svět. No to jsem odbočil, film samotný je docela povedený, Sandra Bullock předvádí dobrý herecký výkon, filmu nechybí napětí. Tedy tři hvězdičky si jistě zaslouží.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Walker měl dobrou úvodní znělku a tu konečnou. To mezitím se ani nepočítá. Neuvěřitelný trapas!

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Věru, že jsou i horší seriály, tenhle není ničím zázračný ani to není taková katastrofa, ale je na seriálu znát jeho podprůměrnost.

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Hip Hap Hop jsem měl moc rád, vím, že jsem vždycky fandil žlutým nebo modrým! Na závěr soutěže i s koupelí nebo s kuličkama štěstí.

Bludiště (1997) (pořad)

Bludiště jsem nikdy moc nemusel, leč to byla vědomostní soutěž a ty mám rád. Nevyhovalo mě jako divákovi způsob soutěže. Mají ode mě plus za úvodní znělku se songem od Fatboy Slima.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Často omývané téma útěku z vězení je fajn, ale na seriál, který by se zabýval útěkem to není. Herci jsou spíš miláčci žen, než aby něco úctyhodného předvedli. Pro mě osobně naprosto zbytečný seriál, který sice nějakou kvalitu má, ale já ji v tom nevidím.