Lord of the Dance (1997) (divadelní záznam)

Mrazí mě po zádech a oči mě téměř slzí nad tou krásou!!! Vidět to na živo stékají mi slzy po tváři! Nádhera!

Arizona Dream (1993)

Arizona Dream je další z řady skvělých filmů s Johnny Deppem. Příběh je originální a zajímavý svým vyprávěním. Herecké výkony ostatních herců jsou na dost slušné úrovni, ale králem je nečekaně opět Depp :-). Každý charakter je vesměs trošku šílený a potrhlý. Líbí se mi snovost a představy. Vše ostatní doplňuje vynikající hudba viz. - http://www.youtube.com/watch?v=4tkImpkpe6E.

Top Gear (1978) (pořad)

No že by to byla nějaká bomba se říct nedá,,,

Benny a Joon (1993)

Jaký přívlastek by se k tomuto filmu nejvíce hodil?! Rozkošný, milý, pěkný nebo snad upřímný? Benny a Joon má v sobě všechny tyto superlativa a nejen to. Především mě ohromil ve filmu kouzelný Johnny Depp (díky němu pátá hvězda). Byl naprosto senzační a určitě v jedné z nejsympatičtějších rolí! Dodává filmu znatelný šmrnc a do noty mu hraje i dobrá hudba. Dlouho jsem neviděl tak citlivý a hezký film!

Želví nindžové (1990)

Film to není věru špatný, ale podprůměrný - komixovému zpracování nesahá ani po kotníky. Kdepak. Co je jednou kreslené ať kresleným zůstane! Dovedete si představit hraný South Park, Simpsonovi nebo Futuramu? To by byla tragédie.

Scooby-Doo a 13 duchů (1985) (seriál)

Vzpomínka na Cartoon Network a taky na animák, kterému jsem vůbec, ale vůbec nerozumněl protože byl v němčině :)

Reboot (1994) (seriál)

Z trojice James Bond Jr., Action Man a Reboot - zůstává právě Reboot vítězem!

Action Man (2000) (seriál)

Dříve koukatelné, dnes jsem se při shlédnutí málem osypal jaká je to kravina. "Tentokrát už zničím svět a Action Man mi v tom nezabrání!"

James Bond Jr. (1991) (seriál)

Byla to doba, kdy jsme měli rádi želvy ninja, GI Joe a transformers... Nostalgické okénko :-) na animovaný akčňák

Fontána (2006)

Stejně jako je někdy vizuálně úžasná a dojemná svou epičností, tak stejně tak Fontána i díky svému ději uspává. Dost zvláštní film. Několik různých pohledů, odvrácená strana minulosti, přítomnosti a budoucnosti, duchovno, krásná hudba.. to všechno tu je, bohužel tohle není "spasitelský film", ale dost pofiderní výprava, která si až moc přehrává s tím co ve skutečnosti je. Tentokrát bohužel ne!