My z Kačerova (1987) (seriál)

Jako malý děcko jsem sledoval díl od dílu. Je mě jasný, že dneska už by mě to asi nezaujalo, ale ta vzpomínka na dětství je pěkná!

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Možná je to předchůdce všech těch mlátiček typu Itchy a Scratchy, Happy Tree Friends a podobně. Ale Tom a Jerry znal ještě svou míru a uměl bavit. Jerry téměř pokaždé nakonec zvítězil nad Tomem! K tomu ještě geniální symfonická hudba a zvuky.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nechápu lidi, kteří řeknou, že je Rowan Atkinson nemožný a hrozný! Naopak obdivujme to, že i inteligentí člověk se dokáže zesměšnit a udělat ze sebe hlupáka - to málokdo dovede. Postava Mr.Beana je geniální a většinou nepotřebuje mnoho slov proto, aby diváka dokonale pobavil. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem se několikrát až za břicho popadal smíchem a Mr. Bean je opravdovým pomocníkem ze špatné nálady!

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Ještě nikdy nebyla biologie člověka tak poučná, zábavná a zajímavá. Díky francouzské animaci a komiksovému nádechu bezesporu je!

Gladiátor (2000)

Russel Crowe pod taktovkou Ridleyho Scotta zvládá velkolepé historické akční drama.

Truman Show (1998)

Tak tohle je jeden z nejlepších filmů s Jimem Carreyim. Ani Muž na Měsíci od Formana se mi tak nelíbil. Hlavně má film výbornou zápletku a i celý děj postupně graduje. Kdykoliv se rád podívám znovu. Opravdu skvost!

Šestý smysl (1999)

Opravdu zdařilé lehce hororové drama s výbornou dechberoucí atmosférou a nečekaným koncem, který dost překvapí! Výborný Bruce Willis i ten klučina.

Osudový dotek (2004)

Po shlédnutí toho snímku jsem zůstal oněmnělý, udělal na mě obrovský dojem a přemýšlel jsem co je vlastně realita! Životní role Ashtona Kutchera.

Podfu(c)k (2000)

Pro mě nejlepší film Guyie Ritchieho! Skvělá hudba, svět anglického podsvětí, nadupané hlášky, Statham, Pitt... film stojí za to vidět!