Dr. House (2004) (seriál)

S odstupem času musím přehodnotit názor na jinak výborný seriál, Dr. House je velmi dobrej, ale rozhodně né dokonalej. Tématika pacientů a léčení se neustále opakuje - nemůžou příjít co jim je, nemocný skoro umírá a když tu náhle někoho něco osvití a úspěšná léčba je otázka pár hodin. Na Housovi jsou nejlepší charaktery doktorů a zákulisí jejich vztahů v nemocnici i mimo ni, samotné případy nemocných jsou poněkud nudné a nepřináší mě nic objevného.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Na South Parku se mi asi nejvíc líbí, že dokáží parodovat úplně všechno, parchanti!! Tenhle seriál má myšlenku, poentu chcete-li, která pod snůškou vulgarit a absurdit dává divákovi mravní ponaučení či ve vás zanechá pocit prozření. South Park též reaguje na aktuální problémy a trefným způsobem je zesměšňuje. Eric Cartman je kapitola sama o sobě, daly by se na něj psát eseje :-). V poslední sezonách se neskutečně vytáhl Randy Marsh. Upřímně řečeno, není mnoho podobných seriálů, takže pro mě South Park zůstává na poli absurdní komedie nepřekonatelný. Baví mě už roky a vždycky se na něj rád podívám.

Futurama (1999) (seriál)

Ve Futuramě je více představivosti, nápadů a originality než v Simpsonových. Rovněž tu mám i víc oblíbených postav a jsou častěji na scéně. Copak jde mít nerad Fryie, Bendera, Zoidberga a celou partu Planet Express?! K tomu všemu v prvních pěti seriích je vyborný soundtrack. Příběh každého dílu je svým způsobem originální.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepší seriál? Určitě ne pro mě, nejneškodnější určitě ano. Kdykoliv se na ně rád podívám, ale nic netrvá věčně a ani legendární Simpsonovi nemůžou bavit všechny pořád a na výbornou. Naopak jsem propadl kouzlu Futuramy a tu považuju za lepší v tom směru, že si může dovolit daleko víc věcí než Simpsonovi a může stavět i na bizarnostech. Simpsonovi budou nesmrtelnou animovanou klasikou - to je zřejmé, ale jen málokdo vydrží koukat asi na těch 500 dílů nebo kolik jich je. Já zkouknul asi na 300 dílů, bavil jsem se, ale vím, že už mě to dál nic moc nepřináší, je to defakto pořád to samé. I přes docela možná skeptický pohled, to ale pro mne bude seriál první desítky. Nejoblíbenější postavy : Homer Simpson, Dr. Dlaha, Barney, Troy McLure, Willy

Červený trpaslík (1988) (seriál)

To nejlepší z britské produkce. Originální příběh a především skvělý humor - je pravdou, že nesedne každému. Autoři využívají znalosti nejrůznějších pojmů ze scifi, literatury, komedie a fyziky, což je znát na příbězích některých dílů. Zkrátka tenhle seriál má hlavu a patu! Dále tu jsou čtyři vynikající charaktery, z nichž každý je úplně jiný. Hnidopich Rimmer, věčný pohodář Lister, rozumbrada Kryton, fešák Kocour. Kultovní záležitost! "To je medvídek Pú! Přivazují medvídka Pú ke kůlu. Něčeho takovýho by se člověk neměl dožít."

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Viděl jsem jen něco málo dílů, ale protože mám Jackass rád, tak se mi i tenhle krátký seriál líbil.

Jackass 2 (2006)

Pokud se vám líbil první díl tak se vám bude líbit i druhý. Záleží na tom jestli tyhle "dementy" můžete nebo ne. Já jo a bavil jsem se.

Jackass: Film (2002)

Stupidita dotažená do maximální možné meze. Vše reálné. Mnozí z vás to jistě odsoudí, ale pro mnohé to bude sranda a o to u Jackass jde!

Hvězdné války podle Turka (1982)

Kdybych hodnotil těch několik málo minut, které rozhodně stojí za povšimnutí tak bych dal 5 hvězdiček. Turecké hvězdné války si tak můžete zařadit do sbírky jako raritu, kterou si pustíte s kamošema nebo na nějaké párty. Doporučuju koupit kastl lahváčů anebo u tohoto rovnou narazit bečku. Za střízliva to jde vydržet chviličku. Nevěřili by jste co všechno se dá natočit! Já nebudu zlej a ocením snahu pana režiséra udělat ten nejstupidnější film všech dob, gratuluji!

2Bobule (2009)

Zábavný to docela i bylo, ale dodneška nepochopím proč tam hraje Krampol. Toho člověka se radši bojím, ať si zůstane v tom svým diskuzním pořadu a do filmu se necpe.