• Krátkometrážní

Spider-Man: Bez domova (2021)

Je tu všechno, co jsme před premiérou tak hltali. Kdo všechno dorazí? Fakt dorazí i tamti? A bude tam záchrana MJ "vyvítekým". Bude to osudový zakončení trilogie? Na skoro všechny otázky bych mohl odpovědět "ano, ale..". Je tu všechno, ale taky musím uznat, že jsem si všechny ty scény vysnil mnohem líp, mnohem epičtější, dojemnější, osudovější. I jejich "nástup" by mohl, nebo spíš MĚL být nějaký kulervoucí. A Watts z toho udělá fajn komediální scénu. A tak to je se vším. Se záchranou padající MJ, kde to mělo být prostě osudový jak kráva, se smrtí jedné důležité postavy nebo "dojemným" závěrem, ze kterýho jsem měl bulet jak holka. Jenže nic z toho. Akce je fajn, humor je fajn, první hodina je vlastně ve finále taky fajn. Je to kvalitní komiksový film, ale není to TA událost, jakou do mě svět pumpoval. Ten hype byl u mě možná moc velký, ale až na pár scén si nedovadu představit, že bych si to pustil někdy znovu. A taky mě to utvrdilo, jaký Spiderman byl s přehledem nejlepší, bohužel měl jen špatný filmy. PS - pokud nad tím budete 5 minut trochu přemýšlet, dospějete k názoru, že to celý ALE FAKT CELÝ nedává sebemenší základní smysl.

Invaze zlodějů těl (1978)

Atmosférou určitě lepší než originál, přesto však úplně stejně nudný, v tomhle případě i šíleně přepálený "horor".

Invaze lupičů těl (1956)

Doufal jsem v hororovou atmosféru plnou tajemna, místo toho jsem dostal nudu a několik nesmyslných logických blbostí. Velká škoda, protože na horor ze 60. let o invazi jsem byl velmi zvědavý.

Jak vycvičit draky: Závod na hřeben - Série 2 (2016) (série)

Zívačka, která nejspíš bude až do konce Závodu o hřeben. Stále dokola to samý. Nechť na každým, jestli se mu to líbí nebo ne. Není to určitě tak dětinský a odporný jako jiný seriály ze světa filmových animáků, ale mě to zatím nechytlo...

Knihovníci - Série 1 (2014) (série)

Když si člověk zvykne na tu divočinu, tak se z toho vyklube celkem fajn seriál se sympatickými postavami a zatím pěknými příběhy.

Síla (2021)

Kult kolem Kamila Fily, obyčejného člověka, který nezvládl svou obyčejnost. Skvěle natočený, nevtíravý, se spoustou prostoru pro vlastní myšlenky a představivost.

Projekt Adam (2022)

První polovina je skvělá, sympatická a vtipná. Dvojice Levy-Reynolds sice dělají totéž co ve Free Guy, ale já to Ryanovi prostě baštim. Má v sobě něco, co mě baví. Dokáže být cool, udělat si ze sebe srandu a přitom nezavřít klapačku. Proto je velká škoda, že po druhým skoku do minulosti se to celý zpomalí a rozpadne na částečky. Humor je pryč, Ruffalo zbytečnej a posledních 20 minut je nebezpečně blízko digibordelu, který mi tady prostě nesedí. Za tu první polovinu ale velká pochvala. Barevná, vtipná a fajn jednohubka.

Homolka a tobolka (1972)

O chlup lepší než dvojka. Lepší tempo, víc postav a i to buranství je tu o poznání méně :)

Smallville - Série 4 (2004) (série)

Po čtvrtý už to začíná být trochu ohraný. Koncem školy mám ale naději, že se Smallville trochu změnía nedostanu zase to samý. Malý pokrok v příběhu a spousty vaty.

Cube (2021)

Nechápu smysl udělat skoro totožný japonský remake, který je přitom téměř ve všem horší než originál.