• Krátkometrážní

Kocour v botách: Tři ďáblíci (2012)

Koťátka jsou možná roztomilá, ale jinak to je přesně ta blbost, kterou od toho čekáte. Naštěstí tahle dětská vymejvárna má jen 13 minut, takže je konec dřív, než se pořádně nadějete.

Kontraband (2012)

Kormákur není lepší režisér než Jónasson, alespoň co se Kontrabandu týče. Kormákur má z půlky vyhráno, protože si sehnal Wahlberga, který je na tyhle filmy vyloženě jako dělaný. K tomu mu tady dělá společnost stále nádherná Kate Beckinsale.. Jenže to je tak celý. Je to určitě koukatelnější než islandský originál, Kontraband je více filmovější a divácky přívětivější, ale nemá v sobě nic, čím by si vás získal. Kamera je vyloženě špatná, třesavá, až z ní bolí oči, akce tu téměř není žádná a je zmatená. Takže vám fakt ve finále nezbude nic jiného, než koukat se na jako vždy drsnýho Wahlberga. Někomu to bude stačit.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012) odpad!

Vzniklo fajn béčko, pak vzniknul nudný spin-off, pak hrozný prequel hroznýho spin-offu a teď vznikl k uzoufání nudný sequel. Victor Webster si nechal narůst vlasy jako The Rock, aby si ho někteří nevšímavý diváci chvilku spletli. Pro jistotu je na plakátu i Ron Perlman, který je s přehledem nejznámější herec z týhle sebranky. Jenže Ron se ukáže na začátku dvakrát a pak na konci, pokaždý řekne pár replik a jde zase pryč. Klasika marketingu těhlech céčkových kravin, který nejsou ani vtipný, ani moc akční. Akce tu vypadá jak mix televizního Hercula a Xeny, víc asi nepotřebujete vědět.

Kravaťáci - Série 2 (2012) (série)

Natřískaná skvělá série. Slabší díl se tady rovná parádnímu 4* hodnocení. Jen Mike mi přijde čím dál tím víc naprosto zbytečná postava. Mít tu jen Harveyho a zbytek firmy, bylo by to snad ještě lepší. Ten jeho civilní přístup mě prostě občas nudí. Naštěstí jsou Harvey, Dona a hlavně Louis parádní a baví od začátku do konce. Louis se osobně stal mojí nejoblíbenější postavou seriálu.

Kronika (2012)

Solidní. Úvod slušný, rozjezd ale neskutečně zdlouhavý až nudný....a když se to začalo rozjíždět, švih! ...a byl konec...chci dvojku, stejným stylem, s větším rozpočtem pro více akce, která má potenciál.

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - Série 2 (2012) (série)

Bavila Vás první řada? Bude Vás bavit i druhá. Skvělý prostředí, fajn postavy a i když mají příběhy hodně velký důraz na poučení malých dětí, bavit se budou i dospělý.

Ladíme! (2012)

Proč do takový průměrný, ale pohodový klišé oddychovky dávají humor založený za zvratvích? To je fakt nutný? Protože jinak bych byl vlastně docela spokojenej. Je to na úplně stejný brdo jako jakýkoliv díl Step Up, ale to není nutno na škodu. Tyhle písničky většinou známe, jsou rytmický, jsou fajn a jsou zpívány jak skvěle. Baví choreografie a i na několik holek se FAKT MOC pěkne dívá. Jen kdyby tu nebyl tenhle zvrácenej humor, to bych pak šel klidně i na 4.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Díval jsem se jaké hodnocení jsem dal předchozím filmům. Pro mě překvapivě jsem dal nejvíc dvojce, čtyři. Pak jsem se zamyslel, protože mam zafixováno, že byla nejpovedenější trojka. JENŽE. Dvojka měla to, na čem v sérii Step up záleží. Když se díváte na jakýkoliv film o tanci, tak zákonitě nemůžete čekat drama s kvalitními herci a scénářem. To prostě nedostanete. Jde vám o tanec, choreografii, efektnost. A to měla dvojka výborný. A Revolution taky. První představení mě sice neohromilo, ale pak se rozjede festival nápadů a třeba scéna v galerii je vyloženě VÝBORNÁ. A ne o moc horší i scéna ve té společnosti. Na trojce mě vyloženě sralo, že úvodní dvojka byla nesympatická a otravná. Kluk k tomu ještě neuměl tancovat. Tady je to o poznání lepší. Ryan Guzman je sympaťák a Kathryn McCormick neskutečně hot. Není to přelomový, není to revoluce, ale budete se bavit. Což u těhlech filmů je nejdůležitější.

Liga spravedlivých: Zánik (2012)

Akční až na půdu, ne úplně hloupé a hlavně neskutečně zábavné. Tak přesně se dá heslovitě říct, jaká je tahle Liga spravedlivých. Konečně tu je i Kyborg, a další a další staří známý, kteří dají férovku s takovým DC Apokalypsem z Xmenů. Snad jediná výtka je ta, že bych si takový příběhy dával klidně dvou hodinové. 70 minut je na takovou nařáchlou akci málo.