• Krátkometrážní

Soudce Dredd (1995)

Tohle se nepovedlo. 1* za kostým a bouchačku.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Ničím zajímavá politická satira/drama, které se sice vyznačuje až neobvyklou smetánkou současných filmových hvězd, ale kvůli nesympatickýcm postavám (včetně Hankse), nudné režii a nezajímavému příběhu to vychází absolutně do ztracena.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

TV Nova se pochlapila a vstoupila do vod, které do této chvále obývala jen Česká televize. A výsledek není úplně tak špatný, jak by jste na první pohled čekali. Soukromé pasti mají několik dobrých a pár vynikajících dílů, které Vás baví od začátku do konce, až si několikrát řeknete "tyvoe" a cítíte knedlík v krku. Hlavně druhá, zkrácená, série je mnohem lepší než ta první která má bohužel dobré snad jen 3 díly. Celkové hodnocení seriálu je tedy pak trochu zkreslené, protože se průměrují průměry 12 epizod na jedné straně a 4 na druhé. Ale díly jako Něžný vetřelec, Nezabiješ nebo velmi smutný Útěk jen tak nezapomenu a rád si je pustím někdy znovu.

Soukromé pasti - DNA jako důkaz (2008) (epizoda)

Tak jestli byla Jiná láska nejslabší díl, tak to teď můžu říct o Dna jako důkaz. Příšerně otravný postavy, dvou sekundová scéna Vořískové ve spodním prádle to nezachrání. Ani po stránce příběhové se jedná o jeden velký fail. Nuda, která je spíš občas nechtěně vtipná, než vážná.

Soukromé pasti - Exmanželkou snadno a rychle (2008) (epizoda)

Finále "první" řady se celkem vydařilo. I když se nejednalo o nějaké závažné téma, může to potkat kohokoliv z nás. Partner přijde domů a řekne, že se chce rozvést. Zamává to s kdekým. Pokud se nepletu, tohle je jediný díl, který končí vyloženě šťastně. I když šťastně, šťastně jen pro hlavní ženskou postavu, chlap to celkem projel :-)

Soukromé pasti - Fajn brigáda (2008) (epizoda)

Největší problém Fajn brigády je samotná Sanda Nováková. Tam, kde v Něžném vetřelci excelovala Vilhelmová, to Nováková totálně neutáhne a film, nebo spíš díl, ztrácí z toho nejzákladnějšího důvodu, v hlavní postavě. K tomu mi přišlo, že, na rozdíl od prvního dílu, byl tady šíleně táhlý úvod, než se něco začalo dít. Konec je pak sice předvídatelný, ale hlavně nechtěně vtipný.

Soukromé pasti - Jiná láska (2008) (epizoda)

Zatím nejslabší Soukromé pasti. Nemůžou za to ani tak nesympatičtí herci, ale i scénář, protože změna orientace manželky proběhla, nekecám, za 5 minut a než jsem se nadál už byla ve třídě na zemi. Příběhově bohužel slabší, protože jednoduše se příběh za 59 minut posunul jen minimálně, a ani finální "šok" nebo spíš rozseknutí bylo takové nijaké.

Soukromé pasti - Láska v moll (2008) (epizoda)

Celkem nezajímavý příběh zachraňuje můj oblíbenec, pan Bartoška a jeho nezaměnitelný herecký a hlasový projev. Přesto se nemůžu zbavit dojmu, že až TAKHLE vážné role Bartoškovi nesedí. Jak mě na začátku Soukromé pasti bavili, tak bohužel poslední díly jsou přinejlepším průměrné.

Soukromé pasti - Malý terorista (2008) (epizoda)

Komediální nádech Soukromým pastím nesluší. Pokud jsou ostatní díly drama, tak tady se jedná o oddychový díl, kde je největší problém zastoupen v malým žárlícím klukovi, co se nechce dělit o tatínka a potenciálnímu vetřelci dělá ze života peklo. Pocitově určitě nejslabší díl.

Soukromé pasti - Manželství nebo život (2011) (epizoda)

Obyčejný příběh o konci jednoho manželství. Celou dobu jsem jen čekal, jestli je TOHLE ten nosný příběh nebo se stane něco, co by stálo za zmínku. Jenže najednou byl konec a ve mě zůstalo jen konstatování, že jsem nikdy neviděl ošklivější Terezu Kostkovou, která je jinak nádherná ženská. Jediné zajímavé na tomto dílu je fakt, že se můžete prát sami se sebou a přemýšlet, kdo za to vlastně mohl. Manžel, pedant, nebo manželka? Na první pohled to vypadá jednoznačně, ale pokud se nad tím zamyslíte, možná to není tak úplně pravda.