Okresní přebor (2010) (seriál)

Pár dílů sice není úplně na plný počet, ale slabší momenty "přeboru" odpustím pro jeho autenticitu a neokoukanost. Svou přirozeností a poetikou působí mezi ostatní televizní produkcí jako zjevení. Tleskám konci, který nepříjemně mrazí a umocňuje dojem ze všech zhlédnutých epizod. Díky němu Okresní přebor působí spíš jako alegorické drama než jako černá komedie.

Písečná smrt (2009) (TV film)

Blbost, která se marně snaží svoji lacinost maskovat "moderní" barevnou paletou. Všechny efekty tu působí nechtěně směšně.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Ta nejlepší z "kriminálek". Hlavně díky celkem sympatickému osazenstvu.

Smrtící Kung Fu 2 (2008) (TV film)

Stupidita. Na tomto druhu filmů nesnáším především to, jak se snaží tvářit vážně, duchovně, osudově a filosoficky. Přitom je to jen o kopání "těch hodných" do "těch zlých".

Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Tenhle typ pořadů mě nikdy nepřestane udivovat svou bezbřehou debilitou a nevkusem.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Nevím, jak mám tenhle film hodnotit. Příběhově ani historicky nemá valnou hodnotu, přesto je jeho vliv na kinematografii a na společnost obecně značný.

Kouř (1990)

Obsahově dobré, ale herecky místy až příliš divadelní. Stejně tak hudební složka mi dnes už přijde zastaralá a texty písní často nedotažené.

Profesionálové (2009) (seriál)

Nudné, blbé. Čtvrtníček rezignoval na kvalitu, objevuje se v kdejaké sračce. Škoda ho.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Druhé úkoly jsou vyloženě pro fajnšmekry. Prohrát, nebo sníst pštrosí konečník?