Stážista (2015)

Bohužel naprosto promarněný potenciál. První polovina filmu je opravdu komedie, která těží z komické situace starého člověka v mladém kolektivu. Druhá polovina už bohužel řeší nudným způsobem mezilidské vztahy a nepřináší jednak nic vtipného a ani nic převratného. Dohromady 2 hvězdičky, a to s velkou bídou.

Mafiánovi (2013)

Mám takové hodně rozporuplné pocity. S chutí bych dal pět hvězdiček za skvělou zábavu a zároveň jednu, za totálně promrhaný potenciál. Celou dobu film baví, je svižný, ale nic se tam vlastně neděje a vše spěje k velkolepé přestřelce ve finále. A ta je super:)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Luxusní záležitost. Minimum nezbytného patosu, spousta přehledné akce. Žádné extra nelogické krávoviny. Pár slovy, úžasná popkornovka, ideální po dlouhém dnu, kdy člověk nechce přemýšlet, jen se bavit. Za mě palec nahoru.

Most špiónů (2015)

Unylá okecávačka ve fantastických kulisách. Uteče to příjemně, ale dost mimoděk.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Nepamatuji se na poslední díly, navíc ta práce s časem. Vše mi přišlo zoufale zmatené. Každopádně to nebylo úplně špatné.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

1. série - 5*, 2. série - 4*, 3. série - 2*

Predator Dark Ages (2015)

Negraduje to, naopak je to nudnější a nudnější. Konec otřesný.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

1. serie - 4* 2. serie - 3* 3. serie - 2* koukám už jen z povinnosti 4. serie - 2* 5. serie - 1* nemá smysl koukat dál. X rozehraných dějových linek nedotaženo, Y nových linek započato. Nové postavy, stejné příběhy, celý seriál není temnější, ale stále méně logický a více přitažený za vlasy. Hraničí to až s extrémem.

Banshee (2013) (seriál)

1. serie - 5* 2. serie - 5* 3. serie - 5*

96 hodin: Zúčtování (2014)

Jedna hvězdička za to, že jsem z toho milionu střihů nakonec, díky Bohu, neoslepl....