Králové zlodějů (2018) odpad!

Spoiler!! Prvních 20 minut je nehorázná nuda. Konec Spoileru, Dál jsem neměl sílu sledovat.

Mumie (2017)

Plytké, občas dost zmatečné. Chybí wow scéna/y.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Prvni ctyri dily super. Vtipne, trefne, vysperkovane. Ostatni na prd, trapne, nechutne, vulgarni.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Chce to odvahu natocit serial o dnesni mladezi, ktera nesnese trochu postuchovani a kritiky a hned to resi nejak extremne. Smutne://

John Wick 2 (2017)

Našlapaná akční jízda od začátku do konce. Kvituji s povděkem parádní začátek, který ukončí dějově jedničku i se super stihomanem, ala chci zpět své auto, o které mu ve skutečnosti vůbec nejde, chce jen fotku své mrtvé ženy:) Perfektní střed filmu slibující okázalé finále a pozor.... ono tam bylo. Spektakulárně okázalé, masivně srdcervoucí. Těším se na trojku.

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Uf, co dodat a nenasrat. Na Nově probíhala delší dobu masáž, jaký hardcore seriál nás nečeká, Případy 1. oddělení prý hadra. Nu, ehm. Sračka. Po scénaristovi bych chtěl peníze určitě zpět. Zpětně se zamýšlím, zdali to vůbec mělo scénáristu. Pozor Spoiler!!! Borci vykradou klenotnictvi, při útěku narazí na policajta, ďábelský plán (lol) policie, trocha té střelby a je vymalováno. To jako vážně??? To jako vážně?? Epic fail guys...Poslední poznámka. Lavi zůstaň u fotbalu.

3 dny na zabití (2014)

Moc řečí, málo akce. Na Neesona a 96 hodin to nemá, ač se to snaží okatě konkurovat:/

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Podstatné už bylo řečeno v ostatních komentářích pětihvězdičkových hodnocení. Jedním slovem - nářez. Hodně dlouho jsem neviděl takhle dobrý film.