Columbo - Vražedné stopy (1997) (epizoda)

V tejto epizóde Columbo dokonale ukázal, aký je skvelý vyšetrovateľ, ale aj psychológ. Dvoch ľudí, ktorí spoločne spáchali vraždu dokázal poštvať proti sebe, aby sa navzájom usvedčili. Náš obľúbený poručík to skrátka s vrahmi vie.

Columbo - Podivní spojenci (1995) (epizoda)

Tak tentokrát musel poručík Columbo spolupracovať s "mafiou", aby mohol dolapiť vraha. "Podivní spojenci" je epizóda výborná, ale predsa len má jednu veľkú chybu. Columbo hovoril, že vraha nemôže nijak usvedčiť a kvôli tomu sa muselo udiať to divadlo na konci. Tu Columbo zrejme zabudol alebo skôr scenáristi zabudli, že vraha by bolo ľahké dostať aj bez toho divadielka, pretože alibi hlavnému podozrivému nemohol nik potvrdiť.

Lví král (2019)

Najviac som sa bál toho, že "The Lion King" bude kopírovať svoju predlohu 1 ku 1, nestalo sa tak. Tým pádom môžem iba pogratulovať Jonovi Favreauovi, že znovu zvládol natočiť dôstojný remake, voči originálu. Niektoré scény sú úplne rovnaké, ako aj v originále, ale veľa scén sa od originálu líši. Jon Favreau sa nám tu snaží odrozprávať príbeh Levieho kráľa viac reálnejším, ale zato nie dospelejším filmom. Preto sa aj veľa postáv vzhľadom odlišuje od svojich predchodcov. P.S.: Myslím, že sme spoznali víťaza Oscara za najlepší animák roku.

Columbo - Columbo v přestrojení (1994) (epizoda)

V poradí už 2. diel, v ktorom identitu vraha zistíme až na konci. "Columbo v prestrojení" je ďalšia epizóda z 10. série, ktorá je oproti bežným Columbovkám dosť netradičná. Tentokrát sa epizóda zameriava skôr na hľadanie strateného pokladu, než na vyšetrovanie vraždy, ktoré je upozadené. Columbo ale dokáže poskladať skladačku potrebnú na nájdenie ukradnutých peňazí rovnako, ako aj vyriešiť 2 vraždy.

Star Wars Povstalci - A World Between Worlds (2018) (epizoda) odpad!

Nechápem, prečo cestovanie časom musia cpať už aj do Star Wars. A navyše oživia postavu, ktorej "smrť" bola fantasticky spracovaná. Strašne ma nasrali. P.S.: Finálovej epizóde druhej sezóny, respektíve jej koncu tento výplod strašne ubral na osudovosti.

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad) odpad!

Včera som videl diel, v ktorom sa Soukup navážal do České televize (asi má väčšiu sledovanosť, než jeho Barrandov) a pritom sa trápne oplašoval. Ľudia sa mu na tom ale dobre a hlavne umelo smiali, musel im dobre zaplatiť.

Zámena manželiek (2004) (pořad)

Občas sa zabavím na dementnosti niektorých účastníkov tejto show.

Svokra (2014) (pořad) odpad!

Pomáhanie rodinám v núdzi... hahaha! Ak je pomáhanie rodine v núdzi to, že sponzori zaplatia malému a nenadanému decku hokejovú školu, tak potom ja som klon Gizky Oňovej, teda "Svokry".

Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

Soukup je proste debil. Moje zprávy neobsahujú žiadne reportáže. Je to proste iba o blabotajúcom Soukupovi, ktorý si myslí, že je zaujímavý (nie je mu často ani dobre rozumieť) a obrázkoch, ktoré stiahol z internetu. Príšerná nuda.