Proroctví (2009)

No chtěl bych víc, abych byl spokojen. Na Cage si pomalu, ale jistě vytvářím alergii a po tomto filmu se nic nezlepšilo, ale ani nezhoršilo. Od Proyase jsem čekal větší pecku. Vidět film v kině asi by to bylo vyšší hodnocení.

Avatar (2009)

Nádherně udělané (kdo by čekal něco jiného). Příběh je sice celkem jednoduchý a předvídatelný, ale nějakým způsobem to vůbec nevadí. Rozhodoval jsem se mezi 3D s dabingem nebo 2D v originále a zvolil jsem originál ve 2D. Rozhodně nelituji, ale ve 3D se film vizuálně nejspíš posune ještě trochu dál. Rozhodně kdo nebyl tak jděte.

Ledové ostří (1992)

Příjemný film ze sportovního prostředí s naprosto předvídatelným koncem. Nutno říct, že to filmu vůbec nevadí. Chemie mezi hlavnímí protagonisty funguje bezvadně.

Čistá práce (2008)

Slušná bankovní akce . Osobně jsem čekal od filmu se Stathamem nějakej akční nářez, ale naštěstí to bylo úplně něco jiného. To , že se příběh odehrává v 70. tých letech dodalo filmu správnou šťávu. Určitě jeden z dobrých filmů se Stahamem.

Serenity (2005)

Kvalitní sci-fi film, který doporučuji shlédnout až po kompletní sérii Firefly. Nathan Fillon je fakt borec. a ostatní členové posádky taky. Doporučuji

Kurýr 2 (2005)

Blbina, ve které to už dost přeháněli. Statham opět za boha, protože co dokáže popírá všechny fyzikální i jiné zákony. Přesto ho mám rád a i u této šílenosti jsem se místy bavil.

Likvidátor (1996)

Slabota, špatný scénář, hlášky nejsou ani trochu vtipné. Prostě shit.

2Bobule (2009)

Bohužel ke slušné jedničce se pokračování nepřibližuje. První část filmu celkem slušná, ale po nástupu Jiřího Korna na scénu se film stává rádoby vtipnou taškařicí, která mě absolutně nebavila.

District 9 (2009)

Velmi slušně zmáknutá sci-fi. Hlavní hrdina mi moc nesedl ,ale časem si mě získával. Rozhodně doporučuji.