Kick-Ass (2010)

Po celkem dlouhé době skvělej nářez. Perfektní hudba, herci , prostě Kick Ass!!

Zvíře (1977)

Super sranda, a naprosto dokonalej Belmondo.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Pokračování ultranudné jedničky, nijak nevybočuje z nastoleného trendu. Nečekal jsem ,že tohle napíšu, ale horší než první díl. Tohle zvládnout nebyl lehký úkol, klobouk dolů před Timem Storym.

Fantastická čtyřka (2005)

Slabota. Čekal jsem, že to nebude žádná pecka, ale toto. Nuda a trapnost se prolínají v pravidelných intervalech až dospějou do nevýrazného konce. Jdu se kouknout na dvojku jestli to pohnojili stejně jako jedničku.

Nahoru a dolů (2009) (seriál)

Tak tohle mi sedlo. Dlouho jsem se nebavil tak,že jsem brečel smíchy.

Moon (2009)

Velmi zdařilá sci-fi. Byl jsem rád, že se nerozvíjely Samovy vidiny, tyhle paranoidní schyzo stavy u hrdinů moc nemusím.Film vypadá úžasně, zápletka zajímavá. Sakum prdum příjemný překvápko.

Gamer (2009)

Tak tohle se opravdu nepovedlo, jak mám Butlera rád tak tenhle paskvil mu nepochválím. Zápletka je vyloženě slaboduchá, forma sice ujde, ale bohužel výsledek je tragický. Crank je proti tomuhle veledílo.

Zrození šampióna (2009)

Krásnej film. Věděl jsem zhruba o co malinko půjde, ale rozhodně jsem nečkal , že mě to bude tak bavit. Michaela a celou rodinu si za chvilku velice oblíbíte a Sandru Bullock si zamilujete, protože to co předvedla jsem od ní opravdu nečekal. Super výkon !!!!

Náhradníci (2009)

Bohužel moje nadšení z akční sci-fi s Willisem nesplnilo očekávání. Po (podle mne) velmi slušném T3 jsem od Mostowa čekal víc. Nápad to nebyl špatnej jenom to dopadlo tak nemastně neslaně. Škoda podle mě nevyužitá příležitost. Vlastně hudba se mi celkem líbila.

Sherlock Holmes (2009)

Nebylo to vůbec špatné. Vypadá to všechno nádherně, ale přesto mi to přišlo trošku zdlouhavé. Vadilo mi dost časté "vysvětlování". Přesto neřeknu, že na dvojku nepudu.