• Romantický

Barevný závoj (2006)

I když není na filmu nic objevného nebo překvapivého, přesto ho nemůžu dostat z hlavy...protojedna hvězdička navíc..

Královna koření (2005)

Příjemně barevné, příjemní herci, co víc můžeme od průměrného filmu na nedělní dopoledne očekávat.

Království nebeské (2005)

Zdálo se to jenom mně, nebo to opravdu nemělo žádný děj, teda když už tak děj velice pochybný...

Válka nevěst (2009)

Bože...vlastně vůbec nechápu, jak jsem to mohla dokoukat až dokonce, asi jsem ve skrytu duše doufala, že to začne mít nějakou úroveň.

Vital (2004)

jako úchylného studenta medicíny mě nejvíce fascinovalo vedení pitvy v Japonsku, ale pohledy Tadanobu Asano byly tak uhrančivé, že se obávám, aby mě ještě v noci nepronásledovaly...

Belphegor: Fantom Louvru (2001)

Njn desna blbost, ale pri pochmurnem nedelnim odpoledni mi docela bodla a ze mam moc rada Sophie Marceau, tak davam dve hvezdicky, ale spis je to jen jedna a pul:o)

Ponyo z útesu nad mořem (2008)

U Miyazakiho filmů mě většinou mrazí v zádech, tady se nedostavilo ani svrbění...chybělo tomu právě to kouzelné něco, na které se vždycky těším.

Milenci (2008)

Nebylo to ani spatne, ale zaroven ani dobre...vlastne to byl jen dalsi prumerny film o tisickrat omilanem vztahovem tematu s jednim bonusem v podani Joaquina Phoenixe, pro ktereho mam od dob Gladiatora slabost..

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Docela mě to i překvapilo, čekala jsem, že to bude výrazně horší. Pár momentů se povedlo, ale vždycky je dokázaly zničit trapné výbuchy smíchu ženského osazenstva filmu.